Öne Çıkanlar mardin kurban Oğlunu görmek isteyen baba bıçakla kreşi bastı! annesi ağır yaralı 9 yaşındaki çocuk kazada öldü

Bu haber kez okundu.

MEHMET ÖZ'ÜN ZAYIFLIK MUCİZESİ YALAN ÇIKTI
  Türk asıl­lı AB­D’­li dok­tor Meh­met Öz’­ün prog­ra­mın­da ye­şil kah­ve çe­kir­de­ği gı­da tak­vi­ye­si­ni ta­nıt­ma­sı­nın ar­dın­dan sa­tış­lar­da pat­la­ma ya­şan­mış­tı. Fe­de­ral Ti­ca­ret Ko­mis­yo­nu, ce­za­yı prog­ra­ma çı­kan ila­cın pa­zar­la­ma­cı­la­rın­dan Lind­sey Dun­can ve Pu­re He­alth LLC ve Ge­ne­sis To­day şir­ket­le­ri­ne kes­ti. 


Dun­can, Meh­met Öz’­ün prog­ra­mı­na çık­tı­ğın­da hap­la­rın 12 haf­ta­da spor yap­ma­dan ne­re­dey­se 10 ki­lo ver­dir­di­ği­ni ve vü­cut ya­ğın­da yüz­de 16’lık bir azal­ma­ya yar­dım­cı ol­du­ğu­nu öne sür­müş­tü. Dun­can, söy­le­dik­le­ri­nin bi­lim­sel açık­la­ma­la­rı­nın ol­du­ğu­nu da id­di­a et­miş­ti.

Bİ­LİM­SEL OLARAK ŞÜP­HE­LİY­Dİ

Fe­de­ral Ti­ca­ret Ko­mis­yo­nu­’n­dan ko­nuy­la il­gi­li ya­pı­lan açık­la­ma­da, “Ye­şil kah­ve çe­kir­de­ğindeki gı­da tak­vi­ye­si­nin bi­lim­sel açık­la­ma­sı şüp­he­liy­di. Bu gı­da tak­vi­ye­si­nin Dun­ca­n’­ın söy­le­dik­le­ri­ni yap­tı­ğı­na da­ir hiç­bir de­lil yok. Lind­say Dun­can ve fir­ma­la­rı bu gı­da tak­vi­ye­si hak­kın­da yan­lış rek­lam ya­pa­rak mil­yon­lar­ca do­lar ka­zan­dı­” de­nil­di.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Suray 8 ay önce

Kredi kartim yok kredi kartsiz alinabilirmi