MasterChef All Star'da yarışmacılar birbirine girdi. MasterChef All Star yarışmacısı Cemre Uyanık tartıştığı diğer yarışmacı Tahsin Küçük'e "Dışarıda başına bela olacağım senin" dedi.

Aralarındaki tartışmasını hararetlenmesi üzerine Cemre, Tahsin'in kendisine hakaret ettiğini düşünerek, "Dışarıda başına bela olacağım senin" dedi. Bunun üzerine Tahsin, "Dışarıda istediğin kadar başıma bela olabilirsin" yanıtını verdi. Kavga sonrası juri üyelerinden Cemre'ye uyarı yapıldı.

 CEMRE UYANIK KİMDİR?

MasterChef Cemre Uyanık, 1992 yılında dünyaya geldi. Aslen Şanlıurfalı olan Cemre Uyanık, üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Konaklama Yönetimi bölümünde aldı.

Son Dakika: Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi Son Dakika: Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi

2015 yılında üniversite eğitimini tamamlayan MasterChef Cemre, 2017 yılında 5 ay boyunca ABD'de bir restoranda görev aldı. Daha sonra yine ABD'de bir Fransız restoranda stajına devam eden Cemre, 2018 yılında New York'ta farklı bir restoranda parti şefi olarak girdi ve 11 ay boyunca çalıştı.

Aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor.

2019 yılında MasterChef Türkiye yarışmasına katılan Cemre Uyanık, Alican Sabunsoy ile finale kaldı ve şampiyon oldu.

Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye şampiyonu olan ilk kadın yarışmacıdır.