İsrail'in ABD ve Batı'nın desteğiyle Gazze Şeridi'nde kaltiamlarını sürdürürken Avrupa'dan İsrail'in insanlık dışı katliamlarına destek mesajları gelmeye devam ediyor. İsrail'in katliamlarını destekleyen isimlerden biri de PKK'lı terörist bir babanın kızı olan terör sempatizanı Hollanda Güvenlik ve Adalet Bakanı Dilan Yeşilgöz'den geldi. 

ABD'nin koşulsuz desteğini alan işgalci İsrail, sivilleri hedef aldı; kadın, çocuk demeden insanları katletti. Avrupa ise İsrail zulmüne ortak oldu. Hollanda'da Türk ve başörtüsü düşmanlığı ile tanınan Güvenlik ve Adalet Bakanı Dilan Yeşilgöz ise sosyal medya hesabından skandal açıklamalarda bulundu.

Yeşilgöz Hamas'ın terör eylemlerini kınadığını ve İsrail'in bunlara karşı direnişini desteklediğini açıklayarak "Bu orantılı olmalı. Hamas'ın eylemleri İsrail Devleti'ni yok etmeyi amaçlıyor. Bu, altta yatan çatışmayı çözmekten ve masum insanlara olan şefkatimden ayrı bir şey" ifadelerini kullandı.

YEŞİLGÖZ'ÜN TERÖRİST BABASI HOLLANDA'YA KAÇMIŞTI

Bölücü terör örgütü PKK ve eklentili sol terörist örgütlerin militanı olarak 1984'de Hollanda'ya kaçan Yücel Yeşilgöz'ün kızı olan Dilan Yeşilgöz, babasının misyonunu devam ettiriyor.

Hollanda'da VVD'nin genel başkanı olan Dilan Yeşilgöz de bölücü terör örgütü PKK'nın Türkiye'yi de içine alacak devlet kurması için çalışıyor.

SÖZDE 'ERMENİ SOYKIRIMI'NI SAVUNUYOR

Daha önce yaptığı açıklamalarda Türklere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesinin serbest olması gerektiğini savunan Yeşilgöz, 2018 yılında Hollanda'da sözde Ermeni soykırımını tanıyan 5 Türkiye kökenli milletvekilinden de biriydi.

İletişim Başkanı Altun'dan Londra’ya video mesaj İletişim Başkanı Altun'dan Londra’ya video mesaj

PKK'LI TERÖRİST YÜCEL YEŞİLGÖZ KİMDİR?

Tunceli doğumlu olduğu halde sözde 'Kürdistan' doğumlu olarak kendisini tanıtan; çalışmalarında hiç bir zaman 'sözde kaçkın / ilticacı Kürt siyasetçi'lerin bölücü PKK terör örgütünde yaptıkları işçi ve kadın kaçakçılığından, eroin ve uyuşturucu trafiğindeki paydan bahsetmeyen sözde 'kriminolog' Yücel Yeşilgöz; bayrağı kızına teslim etmiş görünüyor.