Bekir Bozdağ, 'Şanlıurfalılar siyaseti çok seviyor. Dışarıdan yapılan algıyla Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımızı etkisi altına alamadılar. Şanlıurfalılar olup bitenleri gördü. Sandıktan farkla çıkacağımıza inanıyorum.' dedi.
Bekir Bozdağ'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Şanlıurfa’ya çok fazla yer ayrıldı. Şanlıurfa’nın seçimi yakın markaja alındı. Şanlıurfalılar siyaseti çok seviyor. Dışarıdan yapılan algı Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımızı etkisi altına alamadı. Şanlıurfalılar olup bitenleri gördü. Seçim büyük bir yarış havasında. Seçimin havası AK Parti adaylarının başarılı olacağını gösteriyor.

Altınok: Saygı duyarız, hayırlı olsun Altınok: Saygı duyarız, hayırlı olsun

Vatandaşlarımızın seçim analizini yaparken net bir şekilde değerlendiriyor. Kasım bey ve diğerleri diğer partilerin adayları. Halk onları AK Partili olarak değerlendirmiyor. İlkesel bir davranış sergiledikleri görülmüyor. Cumhurbaşkanımıza karşı saygısızlık, ahlaksızlık olarak görülüyor. Şanlıurfa’da daha yüksek oranda cumhurbaşkanımıza karşı büyük bir muhabbet var. Sonucu değiştirecek oy almaları söz konusu değil. Sandıktan farkla çıkacağımıza inanıyorum.