CHP ve İYİ Parti’de sular durulmuyor. Genel seçimlerden sonra dağılan muhalefet cephesi yerel seçimlerde de yaşanan krizlerle gündem oluyor. Son olarak İyi Parti İstanbul Gençlik Kolları'ndan mevcut İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik bir çalışma yapıldı. Yapılan çalışmada, İmamoğlu dönemine dair sorunlara dikkat çekilmeye çalışıldı.

Fatih Erbakan:Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır Fatih Erbakan:Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır

İYİ PARTİLİ GENÇLERDEN İMAMOĞLU’NA! “MÜSAİT DEĞİLİM”
İYİ Parti Gençlik kolları çalışmalarında, AK Parti'nin de sıkça gündeme getirdiği otobüs arızalarına atıfta bulundu. Otobüslere, otobüs duraklarına ve metrolara çıkartmalar yapıştırıldı.

O çıkartmalarda, "Buradan itiniz", "Otobüs gelmeyecek bütçe yokParayı delegelere verdik caddeye doğru yürü ya da otostop çek", "Müsait değilim CHP'yi dizayn ediyorum, merdiveni kullan" yazıları yer aldı.

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun ise sosyal medya hesabından partisinin gençlik kollarının yaptığı çalışmayı paylaştı. Coşkun, yapılan bu çalışmaları "Mecbur olmadığımızı göstermek için gençlik kollarımız sokaklarda" notuyla paylaştı.