Öne Çıkanlar esed son dakika haberleri gündem haberleri korkusuz medya Türk obüsleri Diplomatik seçim şarkısı Paris İstinaf Mahkemesi

Bu haber kez okundu.

Toplu Sonuçlar...--------......................

 

Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne

Saat 16.30'da başlayan GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ANKARASPOR ve saat 19.00'da oynanacak BALIKESİRSPOR-SAMSUNSPOR dışındaki karşılaşmaların TOPLU SONUÇLARI aşağıda gösterilmiştir. Teşekkürler


--------------------------------------------------------------------------------
PTT 1.LİGİ
------------
TAVŞANLI LİNYİTSPOR-KARŞIYAKA                                           :2-1
1461 TRABZON-BUCASPOR                                                       :2-3
BOLUSPOR-ŞANLIURFASPOR                                                     :0-0
TEKDEN DENİZLİSPOR-MERSİN İDMANYURDU                            :2-0
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ANKARASPOR              :
BALIKESİRSPOR-SAMSUNSPOR                                                  :

2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
YENİ MALATYASPOR-PENDİKSPOR                                            :1-0
GİRESUNSPOR-AYDINSPOR 1923                                             :2-1
DARDANELSPOR-İNEGÖLSPOR                                                 :1-0
ÇANKIRISPOR-GÖZTEPE                                                          :0-0
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR-GAZİOSMANPAŞA                 :2-2
HATAYSPOR-TURGUTLUSPOR                                                   :2-0
GÜMÜŞHANESPOR-TARSUS İDMANYURDU                                 :1-1

2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
PAZARSPOR-İSKENDERUN DEMİR                                              :0-0
NAZİLLİ BELEDİYESPOR-EYÜPSPOR                                           :2-1
OFSPOR-BANDIRMASPOR                                                          :3-3
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ-DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR                   :1-0
----------------------------------------------------------

3'ÜNCÜ LİG
1.GRUP
------------
DERİNCE BELEDİYESPOR-LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK          :1-3
BELEDİYE BİNGÖLSPOR-PAYAS BELEDİYESPOR 1975                   :0-3
KIZILCABÖLÜKSPOR-ADLİYESPOR                                              :2-2
YEŞİL BURSA-TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ                   :2-2
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ADIYAMANSPOR :3-2

3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
-------------
ELİBOL SANDIKLISPOR-ÇORUM BELEDİYESPOR                          :4-0
68 YENİ AKSARAYSPOR-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                 :2-1
ELAZIĞ BELEDİYESPOR-ORHANGAZİSPOR                                  :0-1
MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-DARICA G.BİRLİĞİ                         :2-1
ÜNYESPOR-BATMAN PETROLSPOR                                              :0-1
BURSA NİLÜFERSPOR-BALÇOVA BELEDİYESPOR                          :2-1

3'ÜNCÜ LİG
3.GRUP
-------------
BELEDİYE VANSPOR-KOCAELİSPOR                                            :1-0
MENEMEN BELEDİYESPOR-ARSİNSPOR                                       :2-3
ERZİNCAN REFAHİYESPOR-YİMPAŞ YOZGATSPOR                        :1-1
YENİ DİYARBAKIR-ANADOLU ÜSKÜDAR 1908                              :2-1
GÖLCÜKSPOR-1930 BAFRASPOR                                                :1-0
KIRIKHANSPOR-KAYSERİ ŞEKERSPOR                                        :3-1

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.