Öne Çıkanlar esed Başbakan Davutoğlu iş adamları pkk terör vize

Bu haber kez okundu.

Toplu Sonuçlar..............
Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne Saat 19.00'da başlayacak MANİSASPOR-ORDUSPOR karşılaşması dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir. Teşekkürler
----------------------------------------------------------------------------------
PTT 1.LİG
----------
TAVŞANLI LİNYİTSPOR-ŞANLIURFASPOR                                  :2-0
BOLUSPOR-BALIKESİRSPOR                                                    :0-1
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-1461 TRABZON         :0-0
TEKDEN DENİZLİSPOR-BUCASPOR                                          :0-4
MANİSASPOR-ORDUSPOR                                                       : 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
NAZİLLİ BELEDİYESPOR-İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR        :3-0
ALTINORDU-ALANYASPOR                                                     :0-0
PAZARSPOR-TEPECİKSPOR                                                    :1-0
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ANKARAGÜCÜ        :1-1
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ-ALTAY                                            :1-2
KIZILCAHAMAMSPOR-OFSPOR                                               :1-2
ÇANKIRISPOR-GÜMÜŞHANESPOR                                           :1-1 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
HATAYSPOR-AYDINSPOR 1923                                    :0-0
İNEGÖLSPOR-PENDİKSPOR                                         :1-2
DARDANEL-GÖZTEPE                                                  :1-1
GİRESUN-TARSUS İDMAN YURDU                                :2-1
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR-KIRKLARELİSPOR     :2-1
YENİ MALATYASPOR-TOKATSPOR                                 :3-1 3'ÜNCÜ LİG
1.GRUP
--------------
ADIYAMANSPOR-TEKİROVA BELEDİYESPOR                               :0-0
BERGAMA BELEDİYESPOR-DERİNCE BELEDİYESPOR                   :3-2
KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR-ANKARA DEMİRSPOR             :1-2
KIZILCABÖLÜKSPOR-BEYLERBEYİ                                              :1-0
PAYAS BELEDİYESPOR 1975-SİLİVRİSPOR                                  :2-3
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ-LOCALTİME KARAGÜMRÜK:2-1
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR-ÜMRANİYESPOR                   :0-1 3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
-------------
BALÇOVA BELEDİYESPOR-ÇORUM BELEDİYESPOR                  :1-0
MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-DÜZYURTSPOR                         :3-1
SAKARYASPOR-BATMAN PETROLSPOR                                   :0-2
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-68 YENİ AKSARAYSPOR                  :1-0
ORHANGAZİSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR                                :0-0
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-MALTEPESPOR            :2-1 3'ÜNCÜ LİG
3.GRUP
-------------
YİMPAŞ YOZGATSPOR-TUZLASPOR                                           :2-1
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ                         :1-2
ARSİNSPOR-YENİ DİYARBAKIR                                                 :1-1
ERZİNCAN REFAHİYESPOR-İSTANBULSPOR                               :0-0
1930 BAFRA SPOR-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR          :1-0
GÖLCÜKSPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR                                  :1-1
KAYSERİ ŞEKERSPOR-BELEDİYE VANSPOR                                :1-0  
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.