Öne Çıkanlar Kiev Olimpyat Stadının skor tabelasında yapılan deneme sırasında ortaya çıkan görüntü Son Dakika! Sakaryada Karasu Devlet Hastanesi Karantinaya Alındı: Hastalar Tahliye Edildi El Şebab lideri Ahmed Diriyeden küstah Türkiye açıklaması Çimenli Bursalılar

Bu haber kez okundu.

Dha Haftalik Spor Gündemi
14 OCAK CUMA 2014
********************************************************* 
20.00 ÇAYKUR RİZESPOR-GAZİANTEPSPOR            Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                     7 Resim: Muhammet KAÇAR 15 OCAK CUMARTESİ 2014
*********************************************************
16.00 KAYSERİSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ                              Maç: Oktay ENSARİ
                                                                                8 Resim: Mükremin ÖKSÜZ
19.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR-TRABZONSPOR                Maç: Bülent DİKTEPE
                                                                                 8 Resim: Bülent DİKTEPE PTT 1 LİG
----------
14.00 KARŞIYAKA-MANİSASPOR                           7 Resim
16.30 ADANASPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR            7 Resim
19.00 BUCASPOR-ADANA DEMİRSPOR                  7 Resim
19.00 SAMSUNSPOR-BOLUSPOR                          7 Resim
19.00 ORDUSPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR           6 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
16.00 TORKU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ - TOFAŞ               7 Resim
17.30 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK - MERSİN BÜYÜKŞEHİR    6 Resim 16 OCAK PAZAR 2014
*******************************************************
16.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR  Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                            8  Resim: Evren KASIRGA PTT 1.LİG
-----------
13.30 MERSİN İDMANYURDU-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR   7 Resim
19.00 BALIKESİRSPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR          7 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
13.30 TURGUTLUSPOR-İNEGÖLSPOR                    2 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-GAZİOSMANPAŞA    2 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923-YENİ MALATYASPOR        2 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 ALANYASPOR-KIZILCAHAMAMSPOR         3 Resim
13.30 BANDIRMASPOR-EYÜPSPOR                    2 Resim
13.30 ALTAY-NAZİLLİ BELEDİYESPOR               3 Resim
13.30 BOZÜYÜKSPOR-ALTINORDU                    2 Resim
13.30 İSKENDERUN DEMİRÇELİK-BUGSAŞ         2 Resim 3'ÜNÜ LİG
1.GRUP
------------
13.30 YEŞİL BURSA-PAYAS BELEDİYESPOR 1975
13.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-ADIYAMANSPOR 3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
------------
13.30 ELİBOL SANDIKLISPOR-BALÇOVA BELEDİYESPOR          2 Resim
13.30 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-SAKARYASPOR                 2 Resim
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR       2 Resim 3'ÜNCÜ LİG
3.GRUP
-----------
13.30 KOCAELİSPOR-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR   3 Resim
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-YİMPAŞ YOZGATSPOR          2 Resim
13.30 YENİ DİYARBAKIR-AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR         2 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
15.00 UŞAK SPORTİF - OLİN EDİRNE              5 Resim
16.00 BANVİT - TÜRK TELEKOM                     5 Resim
17.00 PINAR KARŞIYAKA - ANADOLU EFES     7 Resim 17 OCAK PAZARTESİ 2014
**********************************************************
19.00 TORKU KONYASPOR-SANİCA BORU ELAZIĞSPOR         Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                                   7 Resim: Hasan DÖNMEZ
20.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-GALATASARAY              Maç: Ahmet GEVEN
                                                                                    8 Resim: Süleyman EKİN
20.00 ESKİŞEHİRSPOR-SİVASSPOR                                       Maç: Saadet KEFAL
                                                                                    8 Resim: Hakan TÜRKKAN 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
13.30 TOKATSPOR -ÇANKIRISPOR                            2 Resim
13.30 GÖZTEPE-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR    5 Resim 19 OCAK ÇARŞAMBA 2014
**********************************************************
13.30 BOLUSPOR - BUCASPOR                                        7 Resim
13.30 TAVŞANLI LİNYİTSPOR - MERSİN İDMANYURDU      3 Resim
19.00 ADANA DEMİRSPOR - ANKARASPOR                       7 Resim
19.00 TEKDEN DENİZLİSPOR - ŞANLIURFASPOR               7 Resim
19.00 FETHİYESOR - ADANASPOR                                    3 Resim
19.00 KAHRAMANMARAŞSPOR - KARŞIYAKA                     3 Resim 20 OCAK PERŞEMBE 2014
********************************************************
13.30 1461 TRABZON - BALIKESİRSPOR                                       7 Resim
19.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SAMSUNSPOR     5 Resim  ------------------------------------------------------------------------------ AHMET ÖZÇELİK  
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.