Öne Çıkanlar esed O haberi alınca aradı ve iptal etti! Böyle bir günde gelemeyeceğim. Instagram çöktü Üreme Tıbbı İşte ilk sözleri

Bu haber kez okundu.

Dha Haftalık Spor Gündemi

HAFTALIK
SPOR GÜNDEMİ: (29 AĞUSTOS CUMA 2014)

29 AĞUSTOS CUMA 2014
**********************************************************
SÜPER LİG
------------
21.00 BALIKESİRSPOR-AKHİSAR BELEDİYESPOR             Maç: Coşkun YAMAN
                                                                             7 Resim: Coşkun YAMAN
21.00 ÇAYKUR RİZESPOR-GENÇLERBİRLİĞİ                    Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                             7 Resim: Muhammet KAÇAR 

PTT 1'İNCİ LİG
----------------
20.00 BUCASPOR-ALTINORDU                                  6 Resim

30 AĞUSTOS CUMARTESİ 2014
**********************************************************
SUPÜR LİG
------------
18.30 ESKİŞEHİRSPOR-TORKU KONYASPOR                    Maç: Saadet KEFAL
                                                                              7 Resim: Hakan TÜRKKAN        
19.00 BURSASPOR-GALATASARAY                                   Maç: Cemal EKENTOK
                                                                               8 Resim: Emre KOŞAK
21.45 MERSİN İDMANYURDU-BEŞİKTAŞ                            Maç: Ali ŞEN
                                                                                8 Resim: Mustafa İNSAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
17.00 SAMSUNSPOR-GİRESUNSPOR                            7 Resim
20.00 MANİSASPOR-ALBİMO ALANYASPOR                   7 Resim
20.00 ADANA DEMİRSPOR-DENİZLİSPOR                     7 Resim
20.00 ŞANLIURFASPOR-ADANASPOR                           7 Resim

2'İNCİ LİG KIRMIZI GRUP
----------------------------
17.30 ALTAY-BUGSAŞSPOR                                   5 Resim

31 AĞUSTOS PAZAR 2014
***********************************************************
SÜPER LİG
------------
18.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR-TRABZONSPOR                Maç: Oktay ENSARİ
                                                                            8 Resim: Mükremin ÖKSÜZGİL
18.30 SİVASSPOR-GAZİANTEPSPOR                               Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                             8 Resim: Halife YALÇINKAYA

PTT LİG
---------
17.00 ORDUSPOR-KAYSERİSPOR                                          7 Resim
20.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BOLUSPOR    6 Resim
20.00 KARŞIYAKA-ANTALYASPOR                                          7 Resim

2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
16.30 GÖLBAŞISPOR-GÖZTEPE                                       1 Resim
17.00 İNEGÖLSPOR-PAZARSPOR                                     3 Resim
17.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-GÜMÜŞHANESPOR             2 Resim
20.00 KAHRAMANMARAŞSPOR-MKE ANKARAGÜCÜ            2 Resim

2'İNCİ LİG BEYAZ GRUP
---------------------------
16.00 1461 TRABZON-TOKATSPOR                                3 Resim
17.00 TURGUTLUSPOR-KARTALSPOR                             2 Resim
17.00 AYDINSPOR 1923-BAYRAMPAŞA                           2 Resim
20.00 FETHİYESPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR              2 Resim

3 EYLÜL ÇARŞAMBA 2014 (TÜRKİYE KUPASI)
*****************************************************************

16.00 KARAMAN BELEDİYESPOR-UŞAK SPORTİF            2 Resim

19.00 TOPLU SONUÇLAR VERİLECEK

----------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.