Nejat İşler hakkında gelen yeni iddia sosyal medyada gündem oldu. 2014 yılında septik şok geçirmiş ve ölümle burun buruna gelen, ayak ve el parmak uçları kesilen oyuncu alkol alışkanlığına devam ettiği iddia edildi.

65042593e4bfdd10e03b4091

Alkol yüzünden defalarca hastanelik olan 51 yaşındaki oyuncunun yine aynı sorundan dolayı Nişantaşı’nda bulunan bir hastaneye kaldırıldığı haberleri bugün gündeme geldi.

Oyuncu Nejat İşler'in alkol zehirlenmesi yaşadığı ve hastaneye kaldırıldığı sosyal medyada yayıldı. Bu haber sonrası Nejat İşler’in sevenleri büyük üzüntü yaşadı.

Daha önce sağlık sorunları yaşayan Nejet İşler, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla iddialara cevap verdi. Zaferin Rengi filminin setinde olduğunu belirten oyuncu, "İşimdeyim, gücümdeyim" dedi.

650425c5e4bfdd10e03b40a3

Dilan-Engin Polat ve babaları hakkında şok iddia! Dilan-Engin Polat ve babaları hakkında şok iddia!

Nejat İşler geçtiğimiz senelerde Bomonti’de yapılan bir söyleşiye katıldı. Gençlik yıllarında kitap ve plak satarak geçimini sağladığını söyleyen oyuncu, “İlk başlarda sokakta satıyordum. Ardından bir arkadaşımla bir dükkan açtık. Sonrasında da para biriktirdim” ifadelerini kullanmıştı.