Temmuz ayında ABD basınına yansıyan gelişmede 25 yaşındaki Taylor Denise Schabusiness isimli kadının yine 25 yaşındaki sevgilisine yaptıkları dünya medyasında infial yarattı. İlk olarak uyuşturucu kullanıp cinsel ilişkiye giren çift daha sonra evin bodrum katına geçti. Genç kadın cinsel ilişki sırasında sevgilisi boğazından zincirle bağladı. Kısa bir süre sonra Taylor talihsiz adama işkence etmeye başladı. Nefessiz kalan adam bir süre hayatını kaybederken Taylor talihsiz adamın bir de kafasını kesti.

ANNESİ OĞLUNU BULDU

Anne Pakanich, 23 Şubat 2022'nin ilk saatlerinde, gece yarısı fırtına nedeniyle kapının çarpması ve evin önünden uzaklaşan bir aracın sesini duyarak uyandı. Fırtınalı gecede bodrum ışığının açık kaldığını fark etti.

Oğlunun bodrumda olup olmadığını kontrol etmek için aşağı kata indi, evden uzaklaşan aracın bütün günü oğlu Shad Thyiron'la geçiren Schabusiness'e ait olduğunu düşündü. Bodrumdaki kovayı gören anne, panik halinde 911'i aradı. Polisler, gece yarısı yerel saatle 03.37'de evin kapısını çaldı. Annenin bodrum katı işaret etmesiyle, polisler aşağıyı incelemeye başladı. Bir kovaya atılmış kesik baş ve erkek cinsel organını gören polislerin 'Aman Tanrım!' dediği, ardından bir dizi küfür sıraladığı duyuldu.

 

Sevgilisinin kafasını kovada unuttu Korkunç fantezi sonrası özel kıyafet

 

Biden, Erdoğan’ı Beyaz Saraya davet etti Biden, Erdoğan’ı Beyaz Saraya davet etti

TEK KELİME: UNUTTUM

Kısa sürede tutuklanarak hapse konulan Schabusiness, birinci derecede cinayet, cesedin tahrip edilmesi ve üçüncü derecede cinsel saldırı suçlamalarıyla mahkemeye çıktı.  Kurbanın bacakları ve ayaklarına ise, Taylor Schabusiness'in minibüsünden çıktı. Polisler tarafından hızla yakalanan soğukkanlı katilin elleri ve kıyafetlerinde kan, kollarında ise birçok çizik vardı. Schabusiness, soruşturma sırasında polislere tembel olduğu için kesik başı bodrum katta unuttuğunu söyledi. 

Sevgilisinin kafasını kovada unuttu Korkunç fantezi sonrası özel kıyafet

CEZASI BUGÜN BELLİ OLDU

Geçtiğimiz duruşmada olay çıkaran ve kendisini savunan avukata tüküren Taylor bugün güvenlik önlemleri eşliğinde mahkemeye geldi. 7 saat kadar süren duruşmada kadına müebbet hapis cezası verildi. Taylor Artık şartlı tahliye şansı olmaksızın hayatını parmaklıklar ardında geçirecek.

Sevgilisinin kafasını kovada unuttu Korkunç fantezi sonrası özel kıyafet