UÇAN CİSİMLERİN DÜNYA DIŞINA AİT OLDUĞUNA DAİR KANIT YOK! AMA AÇIKLANAMAYAN UZAYLI TEKNOLOJİSİNİ İNKAR EDEMEYİZ"  Nasadan UFO ile ilgili rapor

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Tanımlanamayan Uçan Nesneye (UFO) dair yeni bir rapor açıkladı. NASA Başkanı Bill Nelson, "'Evrende başka bir yaşam formu olduğuna inanıyor muyum' diye bana sorarsanız, kişisel cevabım 'evet' olacaktır." dedi. Nelson'a geçtiğimiz günlerde Meksika hükümetinin yayınladığı ve bir uzaylıya ait olduğu iddia edilen mumya görüntülerine ilişkin düşüncesi de soruldu. NASA Başkanı, "Bugün burada varsayımları ve komploları, bilimden ayırmak için buradayız ve bunu bilimsel verilerle yapabiliriz. Söz konusu videoyu ben de sizler gibi sosyal medyadan izledim ve elimizde görüntüler dışında herhangi bir veri yok" diye yanıt yanıtladı.

'de bugün kritik bir panel düzenlendi. ABD Havacılık ve  Ajansı (), başkent Washington'da düzenlenen panelde Tanımlanamayan Uçan Nesne () olarak bilinen Tanımlanamayan Hava Fenomeni’ne (UAP) dair yeni bir raporu kamuoyuyla paylaştı.