Mide bulandıran olay... Tavuğun içinden bakın ne çıktı!

Sakarya’da uygun fiyatlı menüleriyle öğrencilerin ve esnafın tercih ettiği bir lokantada, yemek tabağından böcek çıktığı iddia edildi. Olay, vatandaşın yemek yediği sırada tabağın içindeki böceği fark etmesiyle ortaya çıktı. Vatandaş, durumu restoran yetkilisine bildirdi ancak tatmin edici bir cevap alamadı. Vatandaş, restoran hakkında şikayetçi olacağını söyledi.

Dılara Dılara
Dılara Dılara
Editör
26.10.2023 - 01:18 Yayınlanma
2890 Gösterim

Sakarya’nın merkezinde bulunan Çark Caddesi’nde yer alan lokanta, yıllardır şehirde tanınan ve fiyat açısından avantajlı menüleriyle öne çıkan bir esnaf lokantası. Olay, 22 Ekim Pazar günü saat 16.30 sularında meydana geldi. Yemek yediği tabağın içinden böcek çıkan vatandaş, duruma isyan etti. “İnsanları bilinçlendirelim böcek yemesinler” dedi.

4 gencin sosyal medyada paylaştıkları video tepki çekti! 4 gencin sosyal medyada paylaştıkları video tepki çekti!

Ekran görüntüsü 2023-10-25 115004

Restoran Yetkilisi Umursamaz Tavır Sergiledi

Yemek tabağındaki böceği görmesiyle şoke olan vatandaş, durumu hemen restoran yetkilisine iletti. Vatandaşın iddiasına göre mide bulandıran olay karşısında restoran yetkilisi para iadesi yaparak konuyu kapattı. Şikayetçi olacağını söyleyen vatandaşın iddiasına göre umursamaz bir tavırla “Şikayet edebilirsin” yanıtı verildi.

Ekran görüntüsü 2023-10-25 115009

Bu metin, orijinal metni h3 formunda ara başlıklar ekleyerek özgünleştirmeye çalışan bir cevaptır. Kaynak olarak Medyabar.com’daki haber kullanılmıştır.

Editör Hakkında
Yorumlar
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı