Öne Çıkanlar kayseri SONUNDA ABD İTİRAF ETTİ! Apple Watch KILIÇDAROĞLUNUN ŞOK SES KAYDI ! Divadan Bomba İtiraf! Becerebilseydim Kız Çocuk Yapardım!

Devrim evin hayalini kurduğu rolü kaptı...
 Fe­tih 1453 ad­lı film­de Fa­tih Sul­tan Meh­me­t'­i can­lan­dı­ran Devrim Evin, bu kez yine ta­ri­hi­miz­de önem­li bir isim olan Yu­nus Em­re­'yi can­lan­dır­dı.‘Yu­nus Em­re Aş­kın Se­si­' fil­min­de baş­ro­lü üst­le­nen Evin, “İs­tan­bu­l'­un fa­ti­hi Sul­tan Meh­me­t'­ten gö­nül­le­rin fa­ti­hi Yu­nu­s'­a yol­cu­luk yap­mış ol­dum. 
Bu çok en­te­re­san bir şey ama bun­la­rın hiçbi­ri­si te­sa­düf de­ğil. Bu­nu he­def­le­miş bir oyun­cu­yum. Yu­nus Em­re ba­na gü­neş gi­bi doğ­du” de­di. Evin ro­lü­ne ha­zır­lık sü­re­ci­ni şöy­le an­lat­tı: Yu­nu­s'­la za­ten cid­di ba­ğı olan bi­ri­yim. Ona ait Ri­sa­le­tü­'n Nus­hiy­ye'yi bile kü­tüp­ha­nem­de bu­lun­du­ran bir ada­mım. De­yiş­le­ri­ni ve şi­ir­le­ri­ni bi­li­rim.”
ZOR KOŞULLARDA ÇEKİLDİ
Fil­mi kı­sıt­lı bir büt­çe ile çek­tik­le­ri­ni be­lir­ten Dev­rim Evin,“P­ro­je 1 yıl bo­yun­ca yak­la­şık 12 şe­hir­de zor ko­şul­lar­da çe­kil­di. Çok önem­li oyun­cu­la­r bir ara­ya gel­di. Bun­la­rı is­te­se­niz­ de pa­ray­la bi­r a­ra­ya ge­ti­re­mez­si­niz. Her­kes bir gö­nül bir­li­ği yap­tı. Bu­nu pa­ra­ya dö­ker­sek 25 mil­yon do­lar­lık film­di­r” de­di.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner365