Öne Çıkanlar ünlü şarkıcı mutabakat AB Belçikanın Antwerp kentinde patlama sonucu bina yıkıldı: 20 kişi yaralandı. haberler

Bu haber kez okundu.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Evliliklerini Kurtarmak İçin...
Çağ­la Şı­kel ve Em­re Al­tuğ çif­ti, sa­nat dün­ya­sın­da bir­bi­ri ar­dı­na ge­len bo­şan­malardan son­ra ken­di ev­li­lik­le­ri­ni kur­tar­mak için ağus­tos ayın­da birta­kım ka­rar­lar al­mış­tı. Çif­tin ilk ka­ra­rı; ço­cuk­lar­dan ay­rı baş ba­şa çı­kı­la­cak ta­til yö­nün­dey­di.  
 
ÇOCUKLARI BIRAKTILAR  

Ço­cuk­la­rı ol­duk­tan son­ra bir­bir­le­ri­ne va­kit ayı­ra­ma­mak­tan ya­kı­nan ün­lü çift, geç­ti­ği­miz haf­ta so­nun­da Lon­dra­’ya ta­ti­le git­ti.

Oğul­la­rı Ku­zey ve Uza­y’­ı an­ne­an­ne­le­ri­ne bı­ra­kan çift, baş ba­şa ta­til ya­ptı. Şı­kel, “A­ra­da ka­rı ko­ca böy­le yal­nız kal­ma­lı. Baş ba­şa ya­pı­lan ta­til­ler duy­gu­la­rı da­ha da ak­tif ha­le ge­ti­ri­yor”dedi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.