Linet'in İsrail paylaşımına eski popstar yıldızından tokat gibi cevap!

Sosyal medyada “Hamas katildir” paylaşımı yaparak büyük tepki çeken Linet, İsrail’in Gazze’deki hastane katliamına da sessiz kaldı. Ünlü isme tokat gibi cevap eski Popstar yarışmacısı Mekselina İslam'dan geldi.

Dılara Dılara
Dılara Dılara
Editör
19.10.2023 - 21:36 Yayınlanma
7419 Gösterim

İsrail’in Gazze’deki hastane katliamına sessiz kalan şarkıcı Linet, sosyal medyada “Hamas katildir” paylaşımı yaparak büyük tepki çekti. Ünlü isme eski Popstar yarışmacısı Mekselina İslam da sert sözlerle yüklendi.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 141953

‘Taş Kâğıt Makas’ dizisi hakkında inceleme ‘Taş Kâğıt Makas’ dizisi hakkında inceleme

Gazze’de Can Pazarı

İsrail ve Filistin arasındaki çatışmalar her geçen gün şiddetini artırırken, bombaların hedefinde bu defa bir hastane vardı. Gazze’ye hava saldırıları düzenleyen İsrail, son olarak insanlık dışı bir suç işleyerek "Ehli Baptist Hastanesi"ni vurdu. Hasta ve yaralıların yanı sıra günlerdir süren bombardımandan kaçıp buraya sığınan yüzlerce kişinin sığındığı hastane saldırının ardından can pazarına dönüştü.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 141944

“Biz Meşhur Ettik”

Katil İsrail’in zulmünü görmezden gelen Linet, ölen İsraillilerin fotoğraflarını yayınlayıp “Hamas katildir” sözlerini alıntılayarak sosyal medyada büyük bir infial yarattı.

Sanat dünyasının da ayağa kalktığı saldırı sonrasında Türk kökenli Yahudi şarkıcı Linet’in paylaşımına tepkiler artarken eski Popstar yarışmacısı da ünlü isme ateş püskürdü.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 141926

2000’li yıllarda ekranlarda fırtına gibi esen Popstar adlı yarışmayla adını duyuran ve daha sonrasında tüm kariyerini geride bırakarak tesettüre giren, adını değiştiren Mekselina İslam da Linet’e sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Maneviyata yönelerek kendisine bambaşka bir hayat çizen İslam, Linet’e seslenerek şöyle konuştu: “İsrailli şarkıcı Linet’i bu ülkede bir meşhur ettik. Biz destekledik. Az önce baktım hikayesinde açık açık İsrail’i destekleyen paylaşımlar yapıyor? Suç kimde? Ülkemizden ekmek yiyip hala burada konserler verecek mi?” ifadelerini kullandı. İslam’ın paylaşımı kısa sürede gündem olurken birçok kişiden destek yağdı.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 141908

Editör Hakkında
Yorumlar
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı