Kocaeli'nin Körfez ilçesinde hasta ve hasta yakınları, tartıştıkları 3 doktora tekme tokat saldırdı. Yaralanan doktorlar tedavi altına alındı.

DOKTORLARA SALDIRDILAR

Olay, saat 14.45 sıralarında Körfez ilçesinde bulunan Fatih Aile Sağlığı Merkezinde meydana geldi. Aile Sağlığı Merkezine gelen hasta ve hasta yakınları, aile hekimleri A.M.K., S.E. ve Y.S. ile bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Hasta ve yakınları, daha sonra doktorlara saldırdı. Sağlık merkezinde bulunan hastalar kavgayı ayırmaya çalışırken korku dolu anlar yaşandı.

Körfez'de Hasta ve Hasta Yakınları Doktorlara Saldırdı

Olası İstanbul depremi sonrası yaşanacak korkunç gerçek ortaya çıktı. Prof. Dr. Naci Görür açıkladı Olası İstanbul depremi sonrası yaşanacak korkunç gerçek ortaya çıktı. Prof. Dr. Naci Görür açıkladı

DARP, YARA, DİŞ ISIRIKLARI VE MORLUKLAR TESPİT EDİLDİ

İhbar üzerine Aile Sağlığı Merkezine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Darbedilen doktorlar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kaldırıldıkları hastanelerde tedaviye alındı. Doktorların vücutlarının çeşitli bölgelerinde darp, yara, diş ısırıkları ve morluklar tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Körfez'de Hasta ve Hasta Yakınları Doktorlara Saldırdı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı