Dilan Polat lüks yaşantısıyla ve hakkındaki iddialarla gündemde olmaya devam ediyor. Polat'ın avukatları son olarak 2. Sayfa'ya konuk oldu. Müge ve Gülşen avukatları adeta köşeye sıkıştırdı.

Dilan Polat'ın cirosu ve ödediği vergi de avukatlara soruldu. Dilan ve Engin Polat'ın mali avukatı Ahmet Gün önce ne diyeceğini bilemedi ardından şunları söyledi:"4 firması var şahsı var tek tek önümde olması lazım tahmini nereden baksan 7 milyona yakın vergi ödemiştir" 

Avukatın sözleri üzerine sunucular, "7 milyon Dilan Polat için az, o arabalar, o hediyeler" diyerek bu rakama inanamadı.

Cem Yılmaz'dan Ramazanın ilk gecesi tepki çeken paylaşım! Cem Yılmaz'dan Ramazanın ilk gecesi tepki çeken paylaşım!

 Dilan Polat'ın avukatı konuşmasının devamında "Konuşulanlar vergilendirmez. 7 milyon ödenen verginin cirosu 100 milyon vardır, net değil" dedi.

Dilan Polat canlı yayına bağlandı

Gülşen ve Müge ise bu rakamlara inanamadı. Gülşen konuşmasında "Her gün beşi biryerdeler, pırlantılar, bu yedi milyon az geldi" dedi.Dilan Polat kısa süre sonra yayına bağlanıp avukatından susmasını istedi. Canlı yayına bağlanan Dilan Polat, “Ahmet Bey, artık konuşmayın” uyarısında bulundu. Polat avukatının sözlerinin cımbızlanacağını söyledi.