PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde depremzedelere verilmesi gereken yardım kolilerinin bir depoda tutulup parça parça satıldığı ihbarını alan polis ekipleri baskın düzenledi. Depodaki malzemeler depremzedelere ulaştırılırken, polis ekipleri 4 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bir depoya baskın yapan polis, depremzedelere ulaştırılması gereken yardım kolilerine el koydu. El konulan yardım kolileri çadır kentteki depremzedelere ulaştırılırken, 4 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

bb-2

DEPOYA BASKIN DÜZENLENDİ

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uluslararası yardım kuruluşlarının depremzedeler için bölgeye gönderdiği yardım malzemelerinin koliler halinde bir depoda tutulup, parça parça satıldığı ihbarını aldı. Gelen ihbar doğrultusunda Özerli Mahallesi'nde bir binanın alt katındaki depoya baskın yapıldı.

cc-1

KOLİLER HALİNDE YARDIM MALZEMELERİ ELE GEÇİRİLDİ

Baskında, koliler halinde yardım malzemeleri ele geçirildi. El konulan yardım malzemeleri, ilçedeki çadır kentte yaşayan depremzedelere ulaştırıldı.

dd

POLİS 4 ŞÜPHELİYİ ARIYOR

Öte yandan malzemeleri depoda saklayıp, sattığı öne sürülen 4 kişinin yakalanması için çalışmaların devam ettiği bildirildi.

ee

Kaynak: DHA