Her iki ünlü isim de aşklarının en güzel hediyesi olan 10 yaşındaki oğulları için çoktan kendi yollarına giderek arkadaş kalmayı tercih etti.

Ünlü oyuncu Josh Duhamel ile müzik dünyasının yıldızı Fergie'nin 2019 yılında ayrılmasının ardından Fergie kendini işine ve oğlu Axl'a adadı, Duhamel ise yeni bir aşka yelken açtı.

ÜNLÜ AKTÖR BİR YIL İÇİNDE EVLENDİ VE YENİDEN BABA OLDU

Aslında ünlü oyuncunun henüz boşanma davası resmi olarak sonuçlanmadan ona aşık olduğunu söylemek yanlış olmaz. 2019 yılının sonlarında Miss World America eski güzellik kraliçesi Audra Mari ile tanışmaya başlayan ünlü oyuncu, 2022 yılı başında nişanlandı ve yıl bitmeden evlendi.

Evliliklerinin ilk yılı biter bitmez bir bebek sahibi olacaklarının müjdesini verdiler. Deniz kenarında Audra Mari'ye şişenin içine yazdığı küçük bir notla oldukça romantik bir evlilik teklifi yapan Josh Duhamel, başlangıçta kendisinden 22 yaş küçük olan eski güzellik kraliçesi ile evlendiği için eleştirilere hedef olmuştu.

Gladyatör Gülben! Gladyatör Gülben!

Josh Duhamel ve Fergie ayrılınca Duhamel'in ünlü şarkıcıyı aldattığı iddiaları çok tartışılmıştı. Ancak bu evliliğin bitmesinde aldatma dışında bir nedenin olduğu, Fergie ile evliliklerinin aslında iyi gittiği iddia edilmiş ancak Josh Duhamel, bir kez daha baba olmak istediği için eşinden ayrılmıştı.

KÜÇÜK EŞİNİ KENDİSİNE BİR ÇOCUK VERMEK İÇİN SEÇTİĞİ SÖYLENDİ

Oğullarının kardeş sahibi olmasını isteyen ve bir kez daha baba olmak isteyen ünlü oyuncu, eşini ikna edemeyip ayrılma kararı alınca, kendisinden çok daha genç ve çocuğu olmayan bir kadınla evlendiğinde hayranları büyük ilgi gördü. eski çift bu söylentilerin doğru olduğuna inanıyordu.