Bölücü terör örgütü PKK'nın elebaşları ile siyasi uzantısı HDP'nin tam desteğini alan CHP'den skandal bir bölücü açıklama geldi.

Büyükçekmece Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Eren Savaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Trakya'nın Türkiye'den ayrılması gerektiğini söyledi.

Paylaşımında, "Trakya'nın ayrılması daha doğru olacak. Her koyun kendi bacağından asılsın. Kimse kimsenin kaderi ile oynamasın." ifadelerini kullanan CHP'li Savaş, başka bir paylaşımında ise "Bay bay Türkiye Cumhuriyeti" diye yazdı.

ERDOĞAN VE SEÇMENLERİNE HAKARET ETTİ

Öte yandan Eren Savaş başka bir paylaşımında da Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçmenleri ile göçmenlere de açık açık hakaret etti.

6 saat ifade veren Dilan Polat, suçu Engin Polat'ın üzerine attı: Para işine eşim bakıyordu, ben reklam yüzüyüm 6 saat ifade veren Dilan Polat, suçu Engin Polat'ın üzerine attı: Para işine eşim bakıyordu, ben reklam yüzüyüm

"Benim yaşam standartlarımı Suriyeli belirleyemez, geri zekalılar belirleyemez." ifadelerini kullanan Savaş, skandal sözlerle hakaret savurdu.