Bursa'da Tuncay Şener, evine gittiği sevgilisi Nurgül Demir'i kıskançlık nedeniyle çıkan tartışmada 10 yaşındaki kızının gözleri önünde tabancayla başından vurup öldürdükten sonra intihar etti. Olay, Demir'in kızının 112'yi aramasıyla ortaya çıktı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Tuncay Şener, evine gittiği sevgilisi Nurgül Demir'i başından vurup öldürdükten sonra intihar etti. Korkunç anlara tanık olan Demir'in 10 yaşındaki kızının 112'yi aramasıyla ortaya çıktı.


 

PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı

SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Olay, saat 14.00 sıralarında, Osmangazi ilçesi Çırpan Mahallesi Altıparmak Sokak'taki 6 katlı binanın 4'üncü katındaki dairede meydana geldi. Nurgül Demir ile evine gelen sevgilisi Tuncay Şener arasında iddiaya göre kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönünce, Şener yanında getirdiği tabancayla Demir'i başından vurdu. Ardından da aynı silahla başına ateş edip, intihar etti.


BRS


 

KÜÇÜK ÇOCUĞUN İHBARIYLA EKİPLER GELDİ

Annesi gözlerinin önünde öldürülen E.E.K., 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp yardım istedi. Çocuğun ihbarıyla adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Demir ile Şener'in cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı. Nurgül Demir'in kızı E.E.K., polis ekipleri eşliğinde evden çıkarılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


BRS2