16 gündür Gazze'yi aralıksız bir şekilde bomba yağmuruna tutan İsrail, kadın, çocuk ayırt etmeksizin bölgede adeta soykırım yapıyor. Özellikle kadın ve çocukların hedef alındığı Gazze'deki kirli planın detaylarını İsrailli siyasetçi Ayelet Shaked açıkladı. 

"KADINLARI ÖLDÜRMELİYİZ"

"Özellike Filistinli kadınları öldürmeliyiz" diyen Shaked, "Çünkü Filistinli teröristleri onlar doğuruyor!" ifadelerini kullanarak soykırım itirafında bulundu.

Tayvan’da 7,4 Büyüklüğünde Deprem Yaşandı Tayvan’da 7,4 Büyüklüğünde Deprem Yaşandı

"DÜNYANIN EN AHLAKLI ORDUSU"

Terör devleti İsrail’de geçmiş dönemlerde Adalet ve İçişleri Bakanlıkları yapan Ayelet Shaked, Gazze’de katliam yapan İsrail ordusu için “Dünyadaki en ahlaklı ordu” ifadelerini kullanmıştı. Sky News yayınına katılan Shaked, “Sivillerin zarar görmemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İsrail ordusu dünyadaki en ahlaklı ordudur.” demişti.

"ÖLENLERİN YÜZDE 70'İ KADIN VE ÇOCUK"

Gazze Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İsrail işgal güçleri, Gazze Şeridi'ndeki 550 aileye yönelik katliam gerçekleştirdi. Bu saldırılarda 3 bin 353 kişi hayatını kaybetti. Enkaz altında olup henüz çıkarılmamış çok sayıda kurban var. Saldırılarda hayatını kaybedenlerin yüzde 70'i çocuk, kadın ve yaşlılardan oluşuyor." denildi.