Denizli’de karşı şeride geçen TIR ile otomobilin çarpışması sonucu baba, 2 oğlu ve gelinin hayatını kaybetmesi ardından yaralı olan diğer oğul ise 7 gün sonra yaşamını yitirdi, ölü sayısı 5'e yükseldi.

Denizli-Muğla Karayolu’nda 12 Haziran 2022 Pazar günü meydana gelen kazada, Baver F. (35) idaresindeki TIR, karşı şeride geçerek Muğla istikametine doğru giden Nurettin Tuncer (30) hakimiyetindeki otomobil ile çarpıştı.

Marketteki cinayet güvenlik kamerasında! Ölüm göz göre göre gelmiş Marketteki cinayet güvenlik kamerasında! Ölüm göz göre göre gelmiş

Çarpmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Nurettin Tuncer, yolcu konumundaki babası Mehmet Tuncer (53) ve hastaneye kaldırılan eşi Filiz Tuncer (29) hayatını kaybetti, sürücünün kardeşleri Muhammet Tuncer (28) ve İsmail Tuncer (26) ağır yaralı olarak hastanelere kaldırıldı.

3 kişinin hayatını kaybettiği feci kazadan 4 gün sonra Muhammet Tuncer hayatını kaybederken, kardeşi İsmail Tuncer'den de acı haber geldi.

Denizli Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Tuncer, kazadan 7 gün sonra hayatını kaybetti. Bir ailenin yok olduğu kazada araçta bulunan 5 kişide hayatını kaybetmiş oldu.