Sarı-lacivertli ekipte, şampiyonluk mücadelesi ve yeni sezon çalışmaları sürerken, takımın genç yıldızı olan ve Fenerbahçe'de gösterdiği performans ile Avrupa devlerinin transfer listesinde yer alan Arda Güler ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

PERFORMANSI İLE ALKIŞ ALIYOR

Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki yıldızı Arda Güler, bu sezon gösterdiği performansla parmak ısırtıyor. Genç futbolcu, son olarak ESPN'in hazırladığı Avrupa'nın en iyi performans gösteren 23 yaş altı genç futbolcusu listesinde Nisan ayının en iyi 6 ismi arasına girmeyi başardı.

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri: Arda Güler'in yeni takımı belli oldu! 100 milyon Euro'luk yıldızın yerine geliyor...

ARDA GÜLER'İN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Şampiyonluk yarışı veren takımına önemli ölçüde katkı veren Arda, Avrupa kulüplerini de peşinden koşturuyor. Arda'yı takip eden takımların başında Borussia Dortmund geliyor.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı basketbolu bıraktı Fenerbahçe'nin eski yıldızı basketbolu bıraktı

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri: Arda Güler'in yeni takımı belli oldu! 100 milyon Euro'luk yıldızın yerine geliyor...

JUDE BELLİNGHAM'IN YERİNE...

Alman ekibinin scoutları Arda'yı uzun süredir takip ederken, kulübün onun için hazırladığı plan da belli oldu.

Alman ekibi, 19 yaşındaki İngiliz yıldızı Bellingham'ı 100 milyon euronun üzerinde bir rakama Real Madrid'e satmaya hazırlanıyor. Bu transferin sonlandırılması sonrası Borussia Dortmund, Arda Güler için resmen girişimlere başlayacak.