Hataylı T.S., Antalya tatili sırasında sosyal medya üzerinden tanıştığı kadınla buluşmaya karar verdi. Ancak buluşma sonunda yaşadığı olay tüm beklentilerin ötesinde oldu.

“Kız Bana Konu Attı; Yemek Yiyelim, Açım Dedi”

Buluşma öncesi sosyal medyada konuştuğu kadının İzmirli olduğunu söylediğini belirten T.S., "Hani biraz kafamı dinlemek için Antalya'ya bir tatil amaçlı gezmeye gittim. Akrabalarımız var, onları bir görelim diye. Oraya gittik. Son bir gecemde sosyal medyadan bir tane bayanla tanıştım. Art niyet bir şey yok. Öyle diyeyim. Kız bana bir konum attı, 'bir yemek yiyelim, açım' dedi. 'Ben de buraya gezmeye geldim, İzmirliyim' dedi. Beraber milletin yoğun olduğu bir bölgeye gitmek istedim. Kendisi kabul etmedi. 'Gel' dedi. 'Ben Işıklar Caddesi'ndeyim dedi. 'Sana konum attığım yere gel istersen beraber gezelim' dedi" ifadelerini kullandı.

17 Bin TL'lik Adisyon Şoku: Dolandırıcıların Oyunu

Restoranda buluştuğu kadının isteklerini yerine getiren T.S., hesap geldiğinde büyük bir şok yaşadı. Adisyonun 17 bin 270 TL olduğunu gören mağdur şahıs, dolandırıldığını fark etti.

Uyanık T.S.'nin İtirazı: 9 Bin 500 TL'lik Sonuç

Hesap karşısında tepki gösteren T.S., 17 bin 270 TL'lik faturayı kabul etmeyerek 9 bin 500 TL ödedi. Olayın ardından gerçekleşen şok ise daha büyük çıktı.

Esra Erol'da şoke eden olay! Kayınpederden damada mide bulandıran istek! Esra Erol'da şoke eden olay! Kayınpederden damada mide bulandıran istek!

Dolandırıcılık Uyarısı: Başkalarının da Dikkat Etmesi Gerek

Parayı ödedikten sonra çıkış yapacağı sırada başka bir kızı gördüğünü belirten T.S., gördüğü kız hakkında "Sosyal medyadaki profil resmi olan bayan, konuştuğum bayan olduğunu anladım. Yanımda oturan bayan da farklı bir bayandı." şeklinde konuştu.

Bir tuzağa düşüp dolandırıldığını söyleyen vatandaş diğer insanları uyarmak istediği için tüm yaşadıklarını anlattığını da dile getirdi.