Kolombiya'nın Cucuta kentinde hakimlik yapan Vivian Polania'nın, adliyede bir adamla müstehcen kucak dansı yaptığı anlara ait görüntüleri ortaya çıktı. Gelen tepkiler sonrası Vivian, "Mesai saatleri dışında eğleniyorduk" diyerek kendi savundu.

MASUM OLDUĞUNU SAVUNDU

Ülkede infial yaratan görüntülerde kadın hakimin, kucak dansı yaptığı adamın kendisine şehvetli bir şekilde waffle yedirdiği görülüyor. O sırada çifti izleyen adliye çalışanları ise çığlıklar atıyor. Videoya art arda tepkiler gelirken, Vivian ise eylemlerinin mesai saatleri dışında gerçekleştiğinde vurgu yaparak masum olduğunu savundu.

Elektronik sigara ciğerini söndürdü! Elektronik sigara ciğerini söndürdü!
Adliyede müstehcen kucak dansı yapan kadın hakim tepkiler üzerine eğleniyorduk diye kendini savundu

"MÜSTEHCEN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Dansın gerçekleştiği etkinliğin masraflarını kendisi karşılayan Vivian, "Sevgi ve Dostluk Günü partisine davet edildik, adı 'renkli parti' idi. Bunun müstehcen bir video olduğunu düşünmüyorum, sadece eğleniyorduk." dedi.

Adliyede müstehcen kucak dansı yapan kadın hakim tepkiler üzerine eğleniyorduk diye kendini savundu

DAHA ÖNCE DE TEPKİLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞ

Bu Vivian'ın tepki çeken ilk hareketi değil. Geçen yıl da video bağlantısıyla yapılan bir duruşmada yarı çıplak görünmesi ve sigara içmesi nedeniyle üç ay uzaklaştırma cezasına çarptırılmıştı. Ve 2020'de de iç çamaşırlarıyla çekilmiş fotoğraflarını paylaştıktan sonra hakkında soruşturma açılmıştı.