14 Mayıs cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin ardından Seçim sistemleri eleştirilere neden olan CHP'de CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel görevden alınmıştı.

İstifa kararını açıklarken de sistemin doğru çalıştığını savunan Adıgüzel bu iddiasını Tele1'de katıldığı programda yineleyerek problemin iletişim ekibinde olduğunu kaydetti.

Bu ifadesiyle CHP Medya ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan'ı hedef işaret eden Adıgüzel, "Gecenin iletişiminden sorumlu kişi ben değilim. Partinin iletişim ekibi hangi ekranı açın derse, ben açarım. Benim sorumluluk alanım verileri sorunsuz bir şekilde sunucularımıza almaktı ve biz bu konuda bir aksaklık yaşamadık" dedi.

"GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

14 Mayıs Pazar günü yapılan seçimler ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan'ın görevden alındığı iddiaları sosyal medyada yer almıştı.

PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı PKK’lılar Türkiye’nin Hannover elçiliğine saldırdı

Tuncay Özkan'la görüşen Odatv, görevden alındığına dair iddiaları sormuş "Bu konuda açıklama yaptım, görevimin başındayım." yanıtını almıştı.