ABD’nin California eyaletinin San Leandro şehrinde aracında silahlı saldırıya uğrayan 22 yaşındaki Emre Bozkurt olay yerinde hayatını kaybetti.

Bir de görevli olacak! Uçakta etek altı görüntüsü çeken sapık böyle yakalandı Bir de görevli olacak! Uçakta etek altı görüntüsü çeken sapık böyle yakalandı

California’da yaşayan Emre Bozkurt dün sabah saat beş civarında kendi aracında kuzeniyle telefonundan görüntülü görüşme yaptığı sırada silahlı saldırıya uğradı.

Kapıyı açıp başından vurdu

Kuzeni Gürkan Ayhan’ın verdiği bilgilere göre; “Emre Bozkurt’un aracına siyahi bir genç yaklaşarak kapısını açıp başından ateş etmiş ve ardından telefonunu alıp kaçtı.” Ayhan, Bozkurt’un cezanesine ilişkin yasal işlemler için Los Angeles Türk Konsolosluğu ile de iletişime geçtiklerini aktardı.

Siyahi katil aranıyor

Cenazenin Türkiye’ye götürülmesine ilişkin masraflarla ilgili “Gofundme” sitesi üzerinden bir kampanya başlatan Ayhan, Türk halkının bu konuda desteklerini beklediğini dile getirdi. Yetkililer Bozkurt’u aracında vurup telefonunu gasp ederek kaçan şahısla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.