Öne Çıkanlar esed Bezmialem Valide Sultan Camii Bursa Mutfak Halep

Bu haber kez okundu.

Toplu Sonuçlar
Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne Saat 19.00'da başlayacak KARŞIYAKA-TAVŞANLI LİNYİTSPOR, ŞANLIURFASPOR-BOLUSPOR ve ADANASPOR-ADANA DEMİRSPOR müsabakaları dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir.
------------------------------------------------------------------------ TOPLU SONUÇLAR
*********************************************************
PTT 1'İNCİ LİG
-------------
ORDUSPOR - FETHİYESPOR                                     :3-0
MANİSASPOR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :2-1
KARŞIYAKA - TAVŞANLI LİNYİTSPOR                         :
ŞANLIURFASPOR - BOLUSPOR                                  :
ADANASPOR -ADANA DEMİRSPOR                             : 2'NCİ LİG BEYAZ GRUP
---------------------
HATAYSPOR - GAZİOSMANPAŞA                      :2-0
GİRESUNSPOR - KIRKLARELİSPOR                     :2-1
YENİ MALATYASPOR - TURGUTLUSPOR              :1-2
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR - İNEGÖLSPOR :0-0
DARDANELSPOR - TARSUS İDMAN YURDU           :0-0
GÜMÜŞHANESPOR - TOKATSPOR                      :2-1
ÇANKIRISPOR - PENDİKSPOR                           :0-2 2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP
----------------------
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :3-2
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ -BANDIRMASPOR                                 :1-7
OFSPOR - ALANYASPOR                                                         :1-0
KIZILCAHAMAMSPOR -MKE ANKARAGÜCÜ                                   :1-2
PAZARSPOR - ALTAY                                                              :3-2 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
-----------
YEŞİL BURSA - TEKİROVA BELEDİYESPOR                              :0-1
DERİNCE BELEDİYESPOR - ADIYAMANSPOR                            :0-3
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ADLİYE SPOR  :2-2
KIZILCABÖLÜKSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR         :0-0
BELEDİYE BİNGÖLSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR                  :0-3 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
----------
DÜZYURTSPOR - ORHANGAZİSPOR                                               :2-0
ÜNYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR                                             :0-1
ELİBOL SANDIKLISPOR - SAKARYASPOR                                        :0-2
MANAVGAT EVRENSEKİSPOR - ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :1-2
68 YENİ AKSARAYSPOR - HACETTEPE                                           :1-5
ELAZIĞ BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                      :1-3
BURSA NİLÜFERSPOR  - BATMAN PETROLSPOR                                :2-1 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
------------
MENEMEN BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR :2-0
YENİ DİYARBAKIR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  :1-1
KIRIKHANSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR             :3-3
BELEDİYE VANSPOR - 1930 BAFRA SPOR                        :4-2
GÖLCÜKSPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR                           :0-1
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - ŞEKERSPOR                        :1-0  
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.