Öne Çıkanlar esed Kiev Olimpyat Stadının skor tabelasında yapılan deneme sırasında ortaya çıkan görüntü Son Dakika! Sakaryada Karasu Devlet Hastanesi Karantinaya Alındı: Hastalar Tahliye Edildi El Şebab lideri Ahmed Diriyeden küstah Türkiye açıklaması Bursalılar

Bu haber kez okundu.

Süper Ligde Haftalik Maç Programi......
AVRUPA KUPASI....... MAÇLARI....... İZMİR'LER  NE OLUYOR 07 ARALIK CUMARTESİ 2013
*********************************************************
19.00 ÇAYKUR RİZESPOR-FENERBAHÇE                              Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                            8 Resim: Muhammet KAÇAR
19.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-KASIMPAŞA                Maç: Ahmet GEVEN
                                                                            8 Resim: Süleyman EKİN PTT 1.LİG
---------
19.00 SAMSUNSPOR-ORDUSPOR                      6 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
---------------------
16.00 TORKU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ - PINAR KARŞIYAKA     6 Resim
17.00 TOFAŞ - AYKON TED AHKARA KOLEJLİLER                          6 Resim 08 ARALIK PAZAR 2013
**********************************************************
13.30 AKHİSAR BELEDİYESPOR-TORKU KONYASPOR          Maç: İsmail Hakkı ÖZBAYIR
                                                                         8 Resim: Evren KASIRGA
16.00 BURSASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ                               Maç: Cemal EKENTOK
                                                                         9 Resim: Emre KOŞAK
16.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR-KAYSERİSPOR                 Maç: Bülent DİKTEPE
                                                                         7 Resim: Bülent DİKTEPE
19.00 GAZİANTEPSPOR-TRABZONSPOR                           Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                          8 Resim: Eyyüp BURUN PTT 1.LİG
---------
13.30 1461 TRABZON-MANİSASPOR                                     7 Resim
13.30 BALIKESİRSPOR-KARŞIYAKA                                       7 Resim
16.30 TEKZEN DENİZLİSPOR-FETHİYESPOR                           7 Resim
19.00 ADANA DEMİRSPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR                   7 Resim
19.00 BOLUSPOR-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR          6 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
-----------
13.30 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR-GİRESUNSPOR    4 Resim
13.30 DARDANELSPOR-SARIYER                                  3 Resim
13.30 İNEGÖLSPOR-GÜMÜŞHANESPOR                          4 Resim
13.30 TURGUTLUSPOR-AYDINSPOR 1923                       2 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------
13.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-BAYRAMPAŞA                       2 Resim
13.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-OFSPOR       3 Resim
13.30 KIZILCAHAMAMSPOR-ALTINORDU                             2 Resim 3'ÜNCU LİG
1.GRUP
-----------
13.30 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR-TEKİROVA BELEDİYESPOR   4 Resim
13.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-SİLİVRİSPOR                                        2 Resim
13.30 PAYAS BELEDİYESPOR 1975-BERGAMA BELEDİYESPOR             2 Resim 3'ÜNCU LİG
2.GRUP
-----------
13.30 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-ÜNYESPOR           3 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR-BALÇOVA BELEDİYESPOR       3 Resim
13.30 DÜZYURTSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR               3 Resim 3'ÜNCU LİG
3.GRUP
-----------
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-KIRIKHANSPOR                   2 Resim
13.30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-KAYSERİ ŞEKERSPOR     2 Resim
13.30 GÖLCÜKSPOR-BELEDİYE VANSPOR                            4 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
---------------------
13.30 ROYAL HALI GAZİANTEP - ANADOLU EFES           7 Resim
16.00 BANVİT - TRABZONPOR MEDİCAL PARK               6 Resim
17.00 ALİAĞA PETKİM - EDİRNE                                 1 Resim 09 ARALIK PAZARTESİ 2013
**********************************************************
20.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - ESKİŞEHİRSPOR PTT 1.LİGİ
----------
20.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR   5 Resim
20.00 BUCASPOR-MERSİN İDMANYURDU                                            6 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
------------
13.00 GÖZTEPE - TARSUS İDMANYURDU               5 Resim 10 ARALIK SALI 2013
**********************************************************
EUROCHALLENGE
----------------
19.00 URAL EKATERİNBURG - TOFAŞ       3 Resim AVRUPA KUPASI BAYANLAR VOLEYBOL
-----------------------------------
19.00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - FLE CANNET 5 Resim 11 ARALIK ÇARŞAMBA 2013
**********************************************************
EUROCUP
19.00 BANVİT - MACCABİ HAİFA          5 Resim ULEB
20.00 PINAR KARŞIYAKA -           5 Resim -------------------------------------------------------------------------- AHMET ÖZÇELİK  
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.