Öne Çıkanlar esed İstanbul Spor Toto Basketbol Ligi Canlı yayında Abdullah Gülde flaş idam çıkışı 7 yaralı

Bu haber kez okundu.

Spor Toto 2 Ve 3. Lig Fikstürleri Çekildi

ANKARA, () - SPOR Toto 2 ve 3. Lig'in 2014-2015 sezonu fikstürleri Ankara'da çekildi.

Marriott Otel'de gerçekleşen fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp başkanları ve temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig'de 2014-2015 sezonu 31 Ağustos 2014'te başlayacak ve 3 Mayıs 2015'te sona erecek. Spor Toto 3. Lig'de ise 2014-2015 sezonu 7 Eylül 2014'te başlayacak ve 10 Mayıs 2015'te sona erecek.

Spor Toto 2 ve 3. Lig'de gelecek sezonun ilk hafta eşleşmeleri şu şekilde:

-Spor Toto 2. Lig-

Beyaz Grup:

Turgutluspor-Kartalspor, 1461 Trabzon-Tokatspor, Ümraniyespor-Konya Anadolu Selçukluspor, Tarsus İdmanyurdu-TKİ Tavşanlı Linyitspor, Yeni Malatyaspor- Ofspor, Hacettepe-Keçiörengücü, Fethiyespor-Menemen Belediyespor, Aydınspor 1923-Bayrampaşa, Fatih Karagümrük-Körfez İskenderunspor, Pendikspor (bay).

Kırmızı Grup:

Tepecikspor-Bandırmaspor, Hatayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Sarıyer-Birlik Nakliyat Düzyurtspor, Altay-BUGSAŞ Spor, İnegölspor-Pazarspor, Kahramanmaraş-MKE Ankaragücü, Kızılcahamamspor-Göztepe, Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor, Kocaeli Birlikspor-Kırklarelispor.

-Spor Toto 3. Lig-

1. Grup:

Adliyespor-Niğde Belediyespor, Manavgatspor-Tuzlaspor, Kırıkhanspor-Şekerspor, İstanbulspor-Çatalcaspor, Tire 1920 Spor-Bozüyükspor, Zonguldak Kömürspor-Batman Petrolspor, Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Gaziosmanpaşa, Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor.

2. Grup:

Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor, Çine Madranspor-Eyüpspor, Sancaktepe Belediyespor-Yeni Diyarbakır, Gölcükspor-Dardanelspor, 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975, Maltepespor-Kemer Tekirova Spor, Arsinspor-Derincespor, Sivas 4 Eylül Belediye-Erzincan Refahiyespor, Halide Edip Adıvarspor-Çankırıspor.

3. Grup:

Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor, Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor, Bayburt Grup Özel İdare-Balçova Belediyespor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor, İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor, Orhangazispor-Bergama Belediyespor, Beylerbeyispor-Van Büyükşehir Belediyespor, Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor.

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.