Öne Çıkanlar esed Başbakan Davutoğlu iş adamları pkk terör vize

Bu haber kez okundu.

Dha Haftalık Spor Gündemi

03 MAYIS CUMARTESİ 2014
************************************************************
15.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR-TORKU KONYASPOR         Maç: Bülent DİKTEPE
                                                                                 7 Resim: Bülent DİKTEPE
15.30 ESKİŞEHİRSPOR-KAYSERİSPOR                               Maç: Saadet KEFAL
                                                                                 7 Resim: Hakan TÜRKTAN
15.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-ELAZIĞSPOR              Maç: Ahmet GEVEN
                                                                                 9 Resim: Süleyman EKİN
15.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR-GAZİANTEPSPOR                  Maç: Demet ÖZTÜRK
                                                                              8 Resim: Mükremin ÖKSÜZOĞLU

PTT 1.LİG
----------
16.00 BUCASPOR-MANİSASPOR                                                      6 Resim
16.00 1461 TRABZON-TAVŞANLI LİNYİTSPOR                                  5 Resim
19.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-FETHİYESPOR          6 Resim
19.00 BOLUSPOR-TEKDEN DENİZLİSPOR                                         7 Resim

BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
16.00 ALİAĞA PETKİM - ROYAL HALI GAZİANTEP           1 Resim

04 MAYIS PAZAR 2014
************************************************************
15.30 ÇAYKUR RİZESPOR-SİVASSPOR                     Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                      7 Resim: Muhammet KAÇAR
15.30 BURSASPOR-TRABZONSPOR                          Maç: Cemal EKENTOK
                                                                      9 Resim: Emre KOŞAK 
19.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR-FENERBAHÇE          Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                      8 Resim: Evren KASIRGA

PTT1.LİG
----------
16.00 SAMSUNSPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR                                  7 Resim
16.00 ADANASPOR-MERSİN İDMANYURDU                                      7 Resim
17.00 ŞANLIURFASPOR-ORDUSPOR                                                8 Resim
17.00 BALIKESİRSPOR-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR        8 Resim

2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
15.30 YENİ MALATYASPOR-KARTALSPOR             4 Resim
15.30 TURGUTLUSPOR-KIRKLARELİSPOR            2 Resim
15.30 İNEGÖLSPOR-TOKATSPOR                        2 Resim
15.30 DARDANELSPOR-GÜMÜŞHANESPOR          3 Resim
15.30 HATAYSPOR-GİRESUNSPOR

2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
15.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-TEPECİKSPOR                                 2 Resim
15.30 ALTINORDU-PAZARSPOR                                                     5 Resim
15.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ALANYASPOR       5 Resim

3'ÜNCÜ LİG
1.GRUP
------------
15.30 ADIYAMANSPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR         1 Resim

3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
-------------
15.30 DARICA GENÇBİRLİĞİ-ELİBOL SANDIKLISPOR                2 Resim
15.30 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR        3 Resim
15.30 ORHANGAZİSPOR-BATMAN PETROLSPOR                       2 Resim

3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
-------------
15.30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-ANADOLU ÜSKÜDAR            2 Resim
15.30 GÖLCÜKSPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ                                          3 Resim
15.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-TUZLASPOR                               1 Resim  

-------------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.