Öne Çıkanlar esed Deprem gibi gelişme! Hanifeden kötü haber! HERKES ŞOKTA! Türk Akımı Ürünleri Somuncu Baba

Bu haber kez okundu.

Dha Haftalik Spor Gündemi
21 ŞUBAT CUMA 2014
*********************************************************
20.00 BURSASPOR-ÇAYKUR RİZESPOR                           Maç: Cemal EKENTOK
                                                                             8 Resim: Emre KOŞAK 22 ŞUBAT CUMARTESİ 2014
********************************************************
13.30 GAZİANTEPSPOR-AHİSAR BELEDİYESPOR                Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                               8 Resim: Eyyüp BURUN     
17.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR  Maç: Demet ÖZTÜRK
                                                                               7 Resim: Mükremin ÖZSÜZGİL PTT 1.LİG
-----------
14.00 ORDUSPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR               7 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
------------------------
13.30 ALTINORDU - İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR           5 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
16.00 ROYAL HALI GAZİANTEP - BANVİTSPOR          7 Resim
16.00 MERSİN BÜYÜKŞEHİR - UŞAK SPORTİF           6 Resim
17.00 OLİN EDİRNE - AYKON TED ANKARA               6 Resim 23 ŞUBAT PAZAR 2014
**********************************************************
16.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-ESKİŞEHİRSPOR           Maç: Ahmet GEVEN
                                                                                   8 Resim: Süleyman EKİN
19.00 TRABZONSPOR-KAYSERİSPOR                                    Maç: Yunus Emre SEL
                                                                                   8 Resim: Osman ŞİŞKO PTT 1.LİG
-----------
13.30 MERSİN İDMANYURDU-FETHİYESPOR                               7 Resim
16.30 ADANASPOR-TEKDEN DENİZLİSPOR                                 7 Resim
16.30 MANİSASPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR                             5 Resim
19.00 KARŞIYAKA-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR         6 Resim
19.00 ŞANLIURFASPOR-ADANA DEMİRSPOR                              7 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
13.30 İNEGÖLSPOR-GAZİOSMANPAŞA                 3 Resim
13.30 DARDANELSPOR-TURGUTLUSPOR               3 Resim
13.30 HATAYSPOR-GÖZTEPE                               2 Resim
13.30 ÇANKIRISPOR-AYDINSPOR 1923                3 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 PAZARSPOR-ALANYASPOR                            1 Resim
13.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-ANKARAGÜCÜ          2 Resim 3'ÜNCÜ LİG
1.GRUP
-------------
13.30 TEKİROVA BELEDİYESPOR-DERİNCE BELEDİYESPOR       2 Resim
13.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-YEŞİL BURSA                        2 Resim
13.30 KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR-KIZILCABÖLÜKSPOR    2 Resim 3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
-------------
13.30 BATMAN PETROLSPOR-ELİBOL SANDIKLISPOR           2 Resim
13.30 BALÇOVA BELEDİYESPOR-ÜNYESPOR                         1 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR-68 YENİ AKSARAYSPOR                  2 Resim  3'ÜNCÜ LİG
3.GRUP
------------
13.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BELEDİYE VANSPOR    2 Resim
13.30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-KIRIKHANSPOR                      2 Resim
13.30 GÖLCÜKSPOR-EZİNCAN REFAHİYESPOR                                2 Resim 24 ŞUBAT PAZARTESİ 2014
**********************************************************
20.00 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR-FENERBAHÇE                  Maç: Şahismail GEZİCİ
                                                                                 7 Resim: Şahismail GEZİCİ PTT 1.LİG
-----------
20.00 BUCASPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR        5 Resim
20.00 SAMSUNSPOR-1461 TRABZON                                         5 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
-------------------------
19.00 TOFAŞ - GALATASARAY LİV               7 Resim 26 ŞUBAT ÇARŞAMBA 2014
**********************************************************
2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
13.30 TARSUS İDMANYURDU-İNEGÖLSPOR                              2 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923 - KARTAL                                           2 Resim
13.30 GÖZTEPE-Y.MALATYASPOR                                            5 Resim
13.30 TURGUTLUSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR        2 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 BANDIRMASPOR-DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE      3 Resim
13.30 ALANYASPOR - BAYRAMPAŞA                                          4 Resim 27 ŞUBAT PERŞEMBE 2014
********************************************************
2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 ALTAY - ALTINORDU                                      2 Resim ----------------------------------------------------------------------------- AHMET ÖZÇELİK
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.