Öne Çıkanlar esed Başbakan Davutoğlu iş adamları pkk terör vize

Bu haber kez okundu.

Dha Haftalik Spor Gündemi
1 ŞUBAT CUMARTESİ 2014
**************************************************************** SÜPER LİG
------------
15.00 KAYSERİSPOR-KASIMPAŞA                                       Maç: Oktay ENSARİ
                                                                                 8 Resim: Mükremin ÖZSÜZGİL
19.00 ESKİŞEHİRSPOR-FENERBAHÇE                                 Maç: Saadet KEFAL
                                                                                 8 Resim: Hakan TÜRKKAN
19.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR-GAZİANTEPSPOR        Maç: Ahmet GEVEN
                                                                                 9 Resim: Süleyman EKİN PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
14.00 MERSİN İDMANYURDU-MANİSASPOR                                8 Resim
19.00 ŞANLIURFASPOR-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  7 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 ALTAY- DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR            5 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
16.00 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - PINAR KARŞIYAKA     5 Resim
16.00 TOFAŞ - BANVİT                                                          8 Resim
16.00 ROYAL HALI - TÜRK TELEKOM                                       5 Resim
17.00 OLİN EDİRNE - TRABZONSPOR MEDİCAL PARK               6 Resim 2 ŞUBAT 2014
*****************************************************************
13.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR-SANİCA BORU ELAZIĞ    Maç: Bülent DİKTEPE
                                                                                 Resim: Bülent DİKTEPE
16.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR-GENÇLERBİRLİĞİ         Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                          8 Resim: Evren KASIRGA
16.00 TORKU KONYASPOR-SİVASSPOR                       Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                          8 Resim: Hasan DÖNMEZ PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 BALIKESİRSPOR-ADANA DEMİRSPOR                   7 Resim
13.30 1461 TRABZON-BOLUSPOR                                 7 Resim
16.30 ADANASPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR                  7 Resim
16.30 BUCASPOR-FETHİYESPOR                                   7 Resim
19.00 SAMSUNSPOR-TEKDEN DENİZLİSPOR                  7 Resim
19.00 ORDUSPOR-KARŞIYAKA                                      7 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
13.30 KIRKLARELİSPOR-DARDANELSPOR                              2 Resim
13.30 TOKATSPOR-HATAYSPOR                                            2 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-TURGUTLUSPOR                       2 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR    3 Resim
13.30 GÖZTEPE-İNEGÖLSPOR                                              4 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
13.30 OFSPOR-ALTINORDU                                            2 Resim
13.30 ALANYASPOR-BUĞSAŞSPOR                                  3 Resim
13.30 BANDIRMASPOR-İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR         3 Resim 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------
13.30 TEKİROVA BELEDİYESPOR-TRABZON AKÇAABAT FUTBOL      3 Resim
13.30 YEŞİL BURSA-SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR                3 Resim 3'ÜNCÜ LİG
2'İNCİ GRUP
--------------
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR-ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR     3 Resim
13.30 ÜNYESPOR-ORHANGAZİSPOR                                                    2 Resim
13.30 ELAZIĞ BELEDİYESPOR-MANAVGAT EVRENSEKİSPOR                  2 Resim
13.30 BATMAN PETROLSPOR-BALÇOVA BELEDİYESPOR                        2 Resim
13.30 ELİBOL SANDIKLISPOR-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                  2 Resim 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
---------------
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-ERZİNCAN REFAHİYESPOR               2 Resim
13.30 BELEDİYE VANSPOR-AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR                  2 Resim
13.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ANADOLU ÜSKÜDAR      3 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
--------------------------
17.00 ALİAĞA PETKİM - TORKU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ     1 Resim 3 ŞUBAT 2014
****************************************************************
SÜPER LİG
------------
20.00 ÇAYKUR RİZESPOR-TRABZONSPOR                 Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                        8 Resim: Muhammet KAÇAR 5 ŞUBAT 2014
****************************************************************
TÜRKİYE KUPASI
-------------------
20.30 AKHİSAR BELEDİYESPOR - ESKİŞEHİRSPOR     Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                        8 Resim: Evren KASIRGA
18.00 MEDİCAL PARK ANTALYA-SANİCA BORU ELAZIĞ   Maç: Ahmet GEVEN
                                                                           8 Resim: Süleyman EKİN
14.00 TOKATSPOR - GALATASARAY                              Maç: Mustafa TURAPOĞLU
                                                                           8 Resim: Mustafa TURAPOĞLU 6 ŞUBAT 2014
****************************************************************
TÜRKİYE KUPASI
-------------------
19.00 SİVASSPOR - BURSASPOR                           Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                    8 Resim: Halife YALÇINKAYA ---------------------------------------------------------------------------------------- AHMET ÖZÇELİK    
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.