Öne Çıkanlar Diplomatik son dakika haberleri gündem haberleri korkusuz medya Türk obüsleri Paris İstinaf Mahkemesi seçim şarkısı uygunsuzluk

Bu haber kez okundu.

CHP aday listesini açıkladı

 “ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ADANA 4 AYDIN USLU PEHLİVAN ADANA 5 BURHANETTİN BULUT ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN

ADANA 7 ORHAN TOKLU ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN ADANA 9 KEMAL DERİN ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN ADANA 12 GÜLCAN ABALI ADANA 13 İBRAHİM DEMİR ADANA 14 ETEM TOK

ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK

AĞRI 1 KAZIM GÜZEL AĞRI 2 ERKAN SAYAN AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL AĞRI 4 KASIM ASLAN

AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN AKSARAY 2 MERAL KOÇAR AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER AMASYA 2 HASAN ACAR AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ANTALYA 5 DEVRİM KÖK ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ANTALYA 8 NUSRET BAYAR ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ANTALYA 12 CAVİT ARI ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN ANTALYA 14 MERAL MENGİ ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ BALIKESİR 1 MEHMET TÜM BALIKESİR 2 AHMET AKIN BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER BALIKESİR 7 ALİ ER BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU BATMAN 1 MANSUR OBUT BATMAN 2 ORHAN CİHAN BATMAN 3 HAMİT KESKİN BATMAN 4 KEMAL DEMİR BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS BİNGÖL 1 KAZIM ALINAK BİNGÖL 2 KEMAL SATICI BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL BİTLİS 1 VEYSİ UYANIK BİTLİS 2 FERHAT ŞAHİN BİTLİS 3 İSMAİL NACAR BOLU 1 TANJU ÖZCAN BOLU 2 MEHMET BURAK COP BOLU 3 ELFAZ TEMİZ BURDUR 1 MEHMET GÖKER BURDUR 2 KADİR KOÇ BURDUR 3 OKAN KURD BURSA 1 LALE KARABIYIK BURSA 2 CEYHUN İRGİL BURSA 3 ORHAN SARIBAL BURSA 4 ERKAN AYDIN BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT BURSA 7 ASÜDE ŞENOL BURSA 8 NURAY ÇOHAN BURSA 9 İSMET KARACA BURSA 10 DENİZ BAYKAL BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR BURSA 12 İNAN KESER BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE BURSA 14 FEVZİ SAYAN BURSA 15 SUNA SOYDAŞ BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU BURSA 18 ALPAY AYDIN ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL ÇANAKKALE 4 ADİL CAN ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA DENİZLİ 4 ADİL DEMİR DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ DİYARBAKIR 1 NACİ SAPAN DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN DİYARBAKIR 4 HAMİT FİDAN DİYARBAKIR 5 NURDAN ERDİŞ DİYARBAKIR 6 SERDAR KILIÇOĞLU DİYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI DİYARBAKIR 9 ASLI AÇIKGÖZ DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK DÜZCE 1 ZAFER TEBER DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ELAZIĞ 1 FATİH GÜRSUL ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER ELAZIĞ 3 YILBAY ÇELİK ELAZIĞ 4 LALE AYDIN ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ ERZURUM 2 YAVUZ POLAT ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ERZURUM 4 HAYDAR BULUT ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ ERZURUM 6 NECİP AKTAŞ ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ESKİŞEHİR 4 METİN TOMSUK ESKİŞEHİR 5 ERDAL ÇAKICIER ESKİŞEHİR 6 ERDAL CAFEROĞLU GAZİANTEP 1 AKİF EKİCİ GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ GAZİANTEP 3 ALİ PERİ GAZİANTEP 4 COŞKUN ÖZKAYA GAZİANTEP 5 NACİ KILIÇ GAZİANTEP 6 HASAN ŞAHİN GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ HATAY 1 HİLMİ YARAYICI HATAY 2 MEVLÜT DUDU HATAY 3 SERKAN TOPAL HATAY 4 BİROL ERTEM HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR HATAY 8 MEHMET GÖZEL HATAY 9 BİLGEN DUMAN HATAY 10 SONAY AYKUT IĞDIR 1 HALİL DUMAN IĞDIR 2 FATMA ZOR ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN İSTANBUL 2.Bölge 1 SELİNA DOĞAN İSTANBUL 2.Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU İSTANBUL 2.Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU İSTANBUL 2.Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK İSTANBUL 2.Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA İSTANBUL 2.Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ İSTANBUL 2.Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU İSTANBUL 2.Bölge 8 DİDEM ENGİN İSTANBUL 2.Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT İSTANBUL 3.Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL İSTANBUL 3.Bölge 2 İLHAN CİHANER İSTANBUL 3.Bölge 3 ENGİN ALTAY İSTANBUL 3.Bölge 4 ALİ ŞEKER İSTANBUL 3.Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK İSTANBUL 3.Bölge 6 EREN ERDEM İSTANBUL 3.Bölge 7 MEHMET BEKAROĞLU İSTANBUL 3.Bölge 8 ZEYNEL EMRE İSTANBUL 3.Bölge 9 SİBEL ÖZDEMİR İSTANBUL 3.Bölge 10 SEYHAN ERDOĞDU İSTANBUL 3.Bölge 11 FEVZİ GÜMÜŞ İSTANBUL 3.Bölge 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN İSTANBUL 3.Bölge 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ İSTANBUL 3.Bölge 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ İSTANBUL 3.Bölge 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ İSTANBUL 3.Bölge 16 ÇETİN ÇAPAN İSTANBUL 3.Bölge 17 EFKAN BOLAÇ İSTANBUL 3.Bölge 18 ÖZGÜR KARABAT İSTANBUL 3.Bölge 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN İSTANBUL 3.Bölge 20 ERHAN BOZAN İSTANBUL 3.Bölge 21 TÜLAY ATEŞ İSTANBUL 3.Bölge 22 MEHTAP ALBAYRAK İSTANBUL 3.Bölge 23 RIZA AKPOLAT İSTANBUL 3.Bölge 24 KEMAL ÇEBİ İSTANBUL 3.Bölge 25 ŞAHANIM METER İSTANBUL 3.Bölge 26 TAŞKAN UYSAL İSTANBUL 3.Bölge 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR İSTANBUL 3.Bölge 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU İSTANBUL 3.Bölge 29 TÜRKAN KEBECİ İSTANBUL 3.Bölge 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK İSTANBUL 3.Bölge 31 SEDA ÖNDER İZMİR 1.Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE İZMİR 1.Bölge 2 MUSA ÇAM İZMİR 1.Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN İZMİR 1.Bölge 4 TACETTİN BAYIR İZMİR 1.Bölge 5 ÖZCAN PURÇU İZMİR 1.Bölge 6 ALİ YİĞİT İZMİR 1.Bölge 7 MURAT BAKAN İZMİR 1.Bölge 8 MUHSİN KURT İZMİR 1.Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ İZMİR 1.Bölge 10 EDNAN ARSLAN İZMİR 1.Bölge 11 SEVDA ERDAN KILIÇ İZMİR 1.Bölge 12 NİLAY KÖKKILINÇ İZMİR 1.Bölge 13 MUZAFFER EMİR CÖMERT İZMİR 2.Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK İZMİR 2.Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU İZMİR 2.Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL İZMİR 2.Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY İZMİR 2.Bölge 5 AYTUN ÇIRAY İZMİR 2.Bölge 6 ATİLA SERTEL İZMİR 2.Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR İZMİR 2.Bölge 8 ALİ ENGİN İZMİR 2.Bölge 9 HÜSEYİN SEZER İZMİR 2.Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU İZMİR 2.Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ İZMİR 2.Bölge 12 SİBEL PARMAKSIZ İZMİR 2.Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER KETEN KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN KESEN KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP KOÇAK KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA GEDİK KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS PINAR KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ KARAMAN 1 SAİM SEZEN KARAMAN 2 YAKUP SELVİ KARS 1 SELAMİ YİĞİT KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR KARS 3 SAFFET ÖZDEMİR KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOÇ KASTAMONU 3 ORHAN DANA KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK KAYSERİ 2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ KAYSERİ 4 TÜRKER TOK KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU SARI KAYSERİ 8 KIVILCIM AKDAĞ KAYSERİ 9 NAZLI ERDOĞAN KIRIKKALE 1 HASAN BİÇER KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMİRAL KIRIKKALE 3 ADEM ŞAHİN KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN KIRŞEHİR 1 OSMAN KÖK KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ EKİCİ KİLİS 1 ALİ TUNA KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN KOCAELİ 4 TURAN DUMLU KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU KOCAELİ 7 KEMAL NİŞANCI KOCAELİ 8 UTKAN GÜNEŞ KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN KOCAELİ 10 YAKUP TÖRK KOCAELİ 11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT KONYA 2 ALİ CEMAL CÖMERT KONYA 3 GÜLSÜM FİLORİNALI KONYA 4 MEHMET TURGAY BİLGE KONYA 5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK KONYA 6 HÜSEYİN YAĞCI KONYA 7 MUSA GÖKÇE KONYA 8 EMİNE BALIK KONYA 9 MEHMET GAYRETLİ KONYA 10 NECATİ SARIHAN KONYA 11 SEFER İPEK KONYA 12 HAKKI DİNDAR KONYA 13 DURSUN KAPLAN KONYA 14 ORHAN KAYA KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP KÜTAHYA 2 FİSUN YILDIZ KÜTAHYA 3 HÜSEYİN DALKILINÇ KÜTAHYA 4 HÜSNÜ İNANÇ MALATYA 1 VELİ AĞBABA MALATYA 2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU MALATYA 3 BERNA KARADAŞ MALATYA 4 MEMBA KUŞCU MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL MANİSA 2 MAZLUM NURLU MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN MANİSA 5 SABRİ TEMEL MANİSA 6 ABDULLAH SAKA MANİSA 7 ZERRİN MASTAN MANİSA 8 HAYRİYE HACET MANİSA 9 HAKAN TATAR MARDİN 1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ MARDİN 2 ABDÜLVAHAP AY MARDİN 3 BAYRAM ADNAN KAYA MARDİN 4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN MARDİN 5 ABDULHALİM TAŞ MARDİN 6 ŞÜKRÜ AKMAN MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR MERSİN 3 AYTUĞ ATICI MERSİN 4 SERDAL KUYUCUOĞLU MERSİN 5 SİBEL GAZİ TABEL MERSİN 6 EBRU ÇALIŞKAN MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR MERSİN 8 SEMRA KABASAKAL MERSİN 9 NEVİN ZAİMOĞLU MERSİN 10 CELAL ÇELİK MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR MUĞLA 4 BURAK ERBAY MUĞLA 5 EMRAH DOĞU MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN MUŞ 1 MUSTAFA FIRAT MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL MUŞ 3 EKREM DİZDAROĞLU NEVŞEHİR 1 OSMAN FAHRİ ERTİK NEVŞEHİR 2 MEHMET SEYHAN DURU NEVŞEHİR 3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN ORDU 1 SEYİT TORUN ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ORDU 3 İSA MARAL ORDU 4 NURAY ATAOĞLU ORDU 5 ZEKAİ SANA OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ OSMANİYE 2 GALİP KUTLU HAKTAN OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN OSMANİYE 4 ZEYNEL DEMİRBÜKER RİZE 1 KEMAL KÖYMEN RİZE 2 ÇETİN KEÇELİ RİZE 3 ALİ ŞAHİNLER SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR SAKARYA 4 AYHAN BAL SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ SAKARYA 7 İLKER YILMAZ SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN SAMSUN 3 ŞABAN SEVİNÇ SAMSUN 4 NESLİHAN HANCIOĞLU SAMSUN 5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY SAMSUN 7 ŞEVKİ YILMAZ SAMSUN 8 CEM YILMAZ SAMSUN 9 NURCİHAN TOMRUKÇU SİİRT 1 CEMAL SİLAH SİİRT 2 ÖZLEM GEDİZ SİİRT 3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ SİNOP 2 TUGAY DİNCEL SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI SİVAS 3 ULAŞ KARASU SİVAS 4 FİLİZ GÜR SİVAS 5 MEHMET KAVAS ŞANLIURFA 1 MEHMET VEDAT MELİK ŞANLIURFA 2 ALİ ERSÖZ ŞANLIURFA 3 SEDAT SAĞIR ŞANLIURFA 4 HALE SORAN ŞANLIURFA 5 AKİLE YEKTAŞ ŞANLIURFA 6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ ŞANLIURFA 7 MURAT YAZAR ŞANLIURFA 8 FERİT ÖNCEL ŞANLIURFA 9 MEHMET FARUK GÖKKAN ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN ŞAHİN ŞANLIURFA 11 HASAN KONGÜL ŞANLIURFA 12 KEMAL EŞSİZ ŞIRNAK 1 MEHMET BİLİR ŞIRNAK 2 SELAHATTİN UĞUR ŞIRNAK 3 MUZAFFER CİNGÜ ŞIRNAK 4 SALİH UĞUR TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ TOKAT 1 KADİM DURMAZ TOKAT 2 MELİH YARDIMCI TOKAT 3 HÜSEYİN TUNÇ TOKAT 4 ŞAFAK BAYINDIR TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM TRABZON 1 HALUK PEKŞEN TRABZON 2 YAVUZ KARAN TRABZON 3 AHMET KAYA TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR TRABZON 5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK TRABZON 6 CEMİL BOZBAŞ TUNCELİ 1 GÜRSEL EROL TUNCELİ 2 POLAT ŞAROĞLU UŞAK 1 ÖZKAN YALIM UŞAK 2 ALİ ERDOĞAN UŞAK 3 İSMET AKIN VAN 1 CEMAL ŞEN VAN 2 MEHMET KURUKCU VAN 3 SERAP ALKAN VAN 4 KASIM BEYAZ VAN 5 ŞANEL GÜLOĞLU VAN 6 FIRAT KUVETLİ VAN 7 SIRACEDDİN İLDEŞ VAN 8 NEVZAT KOÇ YALOVA 1 MUHARREM İNCE YALOVA 2 MURAT OCAK YOZGAT 1 ONUR KAYTAN YOZGAT 2 AHMET PEKER YOZGAT 3 AHMET KARAHAN YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOĞLU ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ZONGULDAK 3 HARUN AKIN ZONGULDAK 4 DENİZ YAVUZYILMAZ ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU". 

Anahtar Kelimeler:
ChpCHP Milletvekili
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.