Öne Çıkanlar esed Spor Toto Basketbol Ligi 7 yaralı Putinden Filistin Yorumu: Harita Böyle Olmalı Seul

Bu haber kez okundu.

Aydin Belediye Meclis Üyeleri Listesi
AYDIN’da belediye meclis üyesi aday listelerini belirleyerek, Seçim Kurulları’na bildirdi. 30 Mart Yerel Seçimleri için meclis üyesi aday listelerini 18 Şubat’a kadar Seçim Kurulları’na bildirmek zorunda olan siyasi partiler, belediye başkan adaylarını belirledikleri ilçelerde, meclis üyesi adaylarını da belirleyerek İlçe Seçim Kurulları’na teslim etti. Partiler bazı ilçelerde belediye meclis üyesi adaylarını açıklamadı. CHP Büyükşehir’de mevcut Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile girdiği yarışta, eski merkez ilçe başkanı Barış Altıntaş ve halen belediye başkan yardımcısı olan Sümran Ünal’ı üst sıralara yazdı. AK Parti, halen Umurlu Belde Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Rıza Posacı’yı ilk sıradan aday göstererek vefa örneği gösterdi. MHP’de bağımsız belediye meclis üyeliği görevini sürdüren Uğur Alkanlı dikkat çekerken, genç jeoloji mühendisi Fatime Çetin’in ilk sıralarda yer alacağı öğrenildi.
CHP Meclis Üyesi adayları:
EFELER: Sümran Ünal, Barış Altıntaş, Ramazan Balcı, Hasan Sarı, Çetin Dokuzlu, Hulusi Şahinci, Fikri Aydın, İsmail Türbay, Ufuk Güneş, Erdal Sakallı, Gandeher İlhan, Mehmet Vergili, Regaip Sarı, Sıdıka Fahlioğulları, Yüksel Macaroğlu, Ümit Tosun, Sezai Şahin, Mükerrem Karaoğlu, Engin Görür, Aylin Savaş, Nalan Dolmacı, Saliha Günay, Nedim Yıldırım, Ahmet Kangal, Süleyman Gündüz, Kemal Karakaş, Mehmet Zeybek, Zülfa Süslü, Havva İnegöllü, Ayşe Şahin, Semra Aktaş, Nezahat Ergin, Münür Onrak, kontenjan aday olarak Evrim Karakoz, Tuncay Olgun, Hakkı Gümüş ve Halis Günday.
NAZİLLİ: Necmettin Ünüvar, Atilla Talay, Ekrem Eskici, Avni Yeloğlu, Nezahat İçer, Cihan Doğan, Tuğçe Çimen, Aysel Çimen, Asım Saraç, Canan Göncü, Emrah Sevinçer, Devrim Ökek, Neclat Yeşil, Musa Bozkurt, Semra Çetinkaya, Nimet Akcan, Dudu Kutlu, Ebru Bügü, Gerçek Akarsu, Hasan Galas, Nuri Ceylan, Hüseyin Açıkyer, Güliz Kösemetin, Ahmet Öztürk, Musa Kebinç, Alican Bilgin, Mustafa Şirin, Durmuş Ali Tefenli, kontenjan adaylar Mesut Yörükoğlu, Savaş Tanrıverdi ve Aylin Ülkeroğlu.
İNCİRLİOVA: Hüseyin Kocabıyık, Suna Efsun Koçbil, Fevzi Kuş, Zeki Morgül, Süleyman Soylu, Hakan Türkoğlu, Mehmet Çelebi, Tacitin Köse, İsmail Oktay, Pelin Öztürk, Bünyemin Yay, Hakan Çetin, Musa Atar, kontenjan aday olarak da Aşkın Şimşek ve Esin Solak.
KOÇARLI: Gülşah Aydın, Nevzat Magat, Ramazan Bayram, İbrahim Begdede, Nuri Özkan, Sureyya Çıplak, Murat Erçetin, Mahmut Çoban, Mahmure İnan, Ahmet Kaplan, Ali Tosun, Şenol Girgin, Serdal Aygün, kontenjan aday olarak Serdal Deveci ve Taşkın Demir.
GERMENCİK: Hürrem Zincirci, Mehmet Öztoprak, İsmail Kurum, Tunay Bataray, Nuriy Adıyavuz, Ömer Çetinkaya, Mustafa Kurt, Tolga Gök, Ecevit Güngör, Yüksel Kafalı, Gürkan Bacaksız, İsmail Çırpan, İlker Erdin, kontenjan aday olarak Gökhan Akkuş ve Birsel Bozdağ,
ÇİNE: Tahir Yaman, Salih Şahin, Mehmet Yavaş, Mehmet Kıvrak, Mithat Burhan Kandemir, Gülay Yıldız, Mutlu Sarıbaş, Tayfun Aslan, Ali Kırmızıgül, Halil Acar, Mustafa Demir, Akın Güzel, Mehmet Güler, Zerrin Erol Durdu, Mustafa Çalışkan, Erman Subaşı, İsmail Aktaş, Engin Özbay, Dursun Akdağ, Murat Ülker ve Soner Altaş, kontenjan aday olarak Hasan Yörük, Timuçin Karabulut ve Emel Gönezer.
BOZDOĞAN: İsmail Kaya, Ali Elalmış, Özden Süslüoğlu, Ali Nihat Kocabaş, Metin Ülgen, Halil İbrahim Öztaban, Ercan Ergen, Kerim Akıncı, Mustafa Ölgün, Mehmet Bacaksız, Mehmet Gürkan Çakır, Ali Evcin, Sedat Eren, kontenjan adayı olarak Mehmet Mükremin Semercioğlu ve Şevki Arslanoğlu.
KUŞADASI: Nail Özazman, Muzaffer Eryiğit, Levent Öğren, Zehra Arıcı Can, Faik Alp, Canan Güler, Ferah Sürekçi, Mehmet Gürbilek, Zühtü Bilgehan Algan, Tufan Asrav, Canan İnanç, Ali Genç, Zekirya Tünk, Nurettin Öztürk, Cem Arslan, Dilekhan Doyurur, Numan Serhat Şakar, Nimet Karatosun Tuğral, Zeliha Küçük, Mehmet Erdem, Mustafa Kemal Özyakan, Sinem Mıkıroğlu, kontenjan aday olarak İlhan Aygüneş, Haydar Büyükdağ ve Hakan Turan.
BUHARKENT: Ali Okkalı, Ülke Geciloğlu, Ali Baysan, Osman Erden, Mustafa Kaptan, Süleyman Özdemir, Serdar Çakalkaya, Ali Güler, Gözde İnceoğlu, Yasin Künkçü.
KUYUCAK: Nuri Canip, Saffettin Erten, Soner Düztepe, Yüksel Özparlak, Ahmet Çakal, Mehmet Kirpiksiz, Atıf Yıldız, Bilal Arslan, Nazmiye Cengiz, Halil Yetim, Hüsnü Kasap, Mehmet Afat ve Emine İmaj, kontenjan adayı: Çetin Kapucu ve Osman Uzunoğlu.
KÖŞK: İsmail Bölük, İman Cihan, Metin Günay, Cumhur Dallar, Murat Öztürk, Muhsin Akbaş, Zeki Zeytindalı, Muhsin Ergün, İlhan Çelik, Yaşar Kıratlı, Eşref Temoçin, Rafet Karaca, Serkan Beyli, kontenjan aday olarak Ahmet Bulut ve Gazi Dallar.
KARACASU: Erdinç Gümüş, Hüsnü Ünsal, Sevgi Kulcu, İbrahim Kayahan, Nuri Öncü, Veysel Dağ, Bülent Selçuk, Yücel Özefe, Birol Ekşi, Lütfi Çoşan.
KARPUZLU: Kerim Yüksel, Selda Ağralı, Turgay Yağmur, Güngör Akar, Yılmaz Ayyıldız, Davut Çetinkaya, Ali Can, İrfan Erdemir, Mesut Nail ve Ramazan Akpınar.
SULTANHİSAR: Emine Hayırsever, Okan Yalçınkaya, İbrahim Koyun, Rıza Uslu, Engin Yıldırım, Ahmet Atabek, Ali Kahya, Ali Rıza Özçin, Şenol Kıllıoğlu, Selahattin Okan, Necati Ceyhun Özen, Adem Karabaş ve Necati Şehitoğlu.
YENİPAZAR: Hasan Gemicioğlu, Huriye Okan, Nejdet Özer, Esen Terzioğlu, Nihat Gümüş, Murat Kuşcuoğlu, Mualla Pehlivanoğlu, Aynur Yalazan, Timur Atay ve Hayrullah Madran. AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayları:
EFELER: Rıza Posacı, Halil Naci Somer, Mahmut Yüce, Özcan Petekkaya, Salih Kozalı, Nurdan Kırışman, Ahmet Ünveren, Tahsin Serttaş, Ramazan Subaşı, Selma Üner, kontenjan adayları Mustafa Sabuncu, Erdal Gedik, Mahmut Yörük ve Mehmet Kemal Özdemir.
NAZİLLİ: Necmettin Esenlik, Kadir mutlu, Pınar Kaftancıoğlu, Serpil Altunkaya, Murat Akgün, Yaşar Kirlioğlu, Metin topaç, Mehmet Ali Şahin, Berna Özen, Hasan Telliel, Nurettin Özkaya, Yavuz Duru, Birkan Şen, Erkan Erkoç, İbrahim Tamirci, Abit Yaz, Servet Ekimci, Öznur Hıdıroğlu, Murat baldır, Ali Gökbaraz Ersan Alkan, Medeni Alkan, Mehmet Dönmez, Olgun Işıktaş, İlknur Yalçın, Mehmet Yıldırım, Ümit Karan, kontenjanlar: Ferruh Kabalar, Erdoğan Eker ve Mustafa Kozakoğlu.
DİDİM: Sedat Sarıbaş, Murat Parmaksız, Maşallah Subaşı, Şakir Saruhan, Mustafa Görmez, Ayhan Kara, Ali Bakay, Mehmet Gökdemir, M. Akif Demirel, Mehmet Avcı, Halil Durduran, Atilla Avlayıcı, Mehmet Tekdemir, Mehmet Yücel, İbrahim Engil, Ebru Koç, Aydın Çağlayan, Bülent Göllü, Muzaffer Güner, Faruk Uludağlı, Asiye Sandıkçı, İbrahim Önal, kontenjan: Abdurrahim Öztürk, Selman Güdül ve Menderes Kaya.
ÇİNE: Yücel Eşiyok, Celal Übpül, İsmail Çerçi, Veysel Tetik, Muhammet Doğan, Mehmet Karcı, Sezer Çetin, Erol Uzun, Halil Salcı, Aykut Demircan, Ahmet Mercan, Akın Şahin, Eyüp Tezer, Serdar Bahtiyar, Fatma Aksoy, Mevlüt Demir, Uğur Subaşı, Ramazan Önel, Müvlüt Ülker, Halis Özkan, Belgin Çoşkun, Hatice Gültekin, kontenjan: Abdullah Afşin, Yalçın Payza ve Nejdet Yıkılmaz.
İNCİRLİOVA: Hüseyin Çeçemer, Yasin Sezer, Münevver Aksoy, Fethullah Subaşı, Yüksel Şentürk, Aysun Kıvrak, Hasan Hüseyin Temurayak, Hüseyin Kuzu, Cezmi Kaplan, Nefise Akyıl, Erkan Temel, Menduh Üğe, Mehmet Gülşen, kontenjan: Levent Güleçyüz ve Metin Korucu.
GERMENCİK: Mehmet Arkun, Sami Aras, Aydın Menekşe, Rafet Karagöl, Mustafa Gül, Kudret Dağdaviren, Halil Erel, Sevda Laçin, Muhammet Buğa, Ekrem Aydoğdu, Canan Çağdaş, Ramazan Önvermez, kontenjan: Gürol Helvacı ve Kasım Çiftçi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Üyesi adayları:
EFELER: Ahmet Akşit, Uğur Alkanlı, Ahmet Ertürk, Cavit Tığ, Mustafa Çakır, Ertuğrul Özdemir, Fatime Çetin, Kasım Payza ve Savaş Akçöltekin.
NAZİLLİ: Ziya Aksüt, Ahmet Vahit Aysan, Mustafa Akkaya, Erkin Özbek, Mehmet Hakan Kumcuoğlu, Gonca Yelkovan, Doğan Güneş, Hüsnü Savranoğlu, Dursun Öztunç, Kemal Aşık, Hulki Karakaya, Yılmaz Kınlı, Mehmet Koşar, Ahmet Uluhan, Hakan Karakaş, Bülent Çam, Haluk Öztürk, Ali Köse, Mehmet Demirel, Muammer Karaman, Ayhan Kabalar, Süleyman Kırer, Fadime Aksoy, Musa Yakut, Hasan Aydın, Habib Değer, Zeki Kanyılmaz, Adem Turan, kontenjan adaylar Gürdal Yüzügüler, Deniz Depboylu ve Nevzat İzgü.
DİDİM: Salih Yarmacı, Onur Çağlar, Aydan Aşık Turgut, Ragıp Işıklar, Özgür Makasçıoğlu, Nuh Ali Yılmaz, Levent Ataş, Eda Yücel İlhan, Mensur Bilis, Serpil Oğuz, Urgun Doğu, Ayşe Köklü, Durmuş Ali Ateş, Durmuş Ataş, Fahri Muslu, Ayan Meşe, Gülay Şengül, Volkan Korucu, Osman Tekin, Abdullah Şahin, Zafer Çam, Fatma Kandemir, kontenjan: Ramazan Çağlar, Nezih Yerlikaya ve Süleyman Hakan Demir.
SÖKE: Adem Efe, Ahmet Çalkama, Ahmet Polat, Ahmet Yahya, Bülent Arıcı, Cumali Ersin, Gürdal Türkmen, Ekrem Akpınar, Ekrem Gülcan , Esra Elif Bozkurt, Fatih Bozkaya, Hakan Birkan, İbrahim İlhan, İsmail Öz, Kerim Özyıldız, Kerime İskeleli, Mahmut Çakmak, M. Hanefi Aras, Mestan Yeşil, Metin Sakalar, Muharrem Pekalan, Murat Kuru, Mustafa Bakırcı, Nevzat Avcı, Namık bayrakçı, Orhan Ateş, Perihan Kara, Salih Özdemir, Süleyman Yörük, Tayfun Batmaz, Yalçın Tayboz ve Zeynep Haşılcı
KOÇARLI: Halil Akçay, Gürcan Değirmenci, kontenjan: Menderes Aksoy.
ÇİNE: Salih Gökbel ve Hayrettin Tevbin, kontenjan: Hasan Meydan.
İNCİRLİOVA: Şevki Can, Funda Türker Çınar, kontenjan: Mustafa Başçı.
Cem ULUCAN / AYDIN, ()  
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.