Öne Çıkanlar esed Deprem gibi gelişme! Hanifeden kötü haber! HERKES ŞOKTA! Türk Akımı Ürünleri Somuncu Baba

Bu haber kez okundu.

Kas ilacı alan kadının penisi çıktı!
 İNGİLTERE'de vücut yapmak için spor salonuna giden kadının aldığı ilaçlar yüzünden penisi çıktı, göğüsleri eridi ve vücudu kıllandı.
Londra'da yaşayan 28 yaşındaki Candice Armstrong kullandığı steroidlerden sonra cinsel organının klitoris bölgesinde küçük bir penisinin çıktığını söyledi. 

ERKEĞE DÖNÜŞTÜ

Göğüsleri kaybolan kollarında adaleler çıkan genç kadının saçları döküldü, yüzünde ve vücudunda kıllar çıkmaya başladı.

Armstrong, ilacı bıraksa da eski haline dönemiyor. Eski barmaid Candice Armstrong'in, bir ilaçla kaybettiği kadınlığının hikayesi belgesele konu oldu.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Onur Ocak 3 yıl önce

amına kodum yalancıları hep kötüleyin siz sizden bi sik olmaz