Öne Çıkanlar esed Milli füze Nevzat Alagöz mehmet şimşek Suriye Riyad Tahran savaş Yemen

Bu haber kez okundu.

 Alanya'da 3 Partinin Belediye Meclis Üyesi Adaylari Belirlendi
ALANYA'da, Ak Parti, CHP ve MHP, belediye meclis üyesi adayları belirlendi. İlçe Seçim Kuruluna verilen listeki isimler şöyle: AK PARTİ-ASİLLER
1- Emin Hatipoğlu
2 -Kerim Başkaptan
3 -Alper Birer
4- Gökçen Nazifoğlu
5- Mehmet Şenli
6 -Şükrü Cimrin
7- Arif Tok
8- Ahmet Büküş
9- Mustafa Keşoğlu
10- Erol Fazlıoğlu
11- Yusuf Hastürk
12- Ertuğrul Akay
13- Mehmet Babaoğlu
14- Emin Ünal
15- Meliha Erdoğan
16- Bilal Azak
17- Mehmet Zafer Peker
18- Ertuğrul Gökçe
19- Habibe Özdil
20- Azize Gökçe
21- Selim Özbudak
22- Gökhan Batı
23- Emine Çelik
24- Fatma Anılgan
25- Cengiz Uçar
26- Sami Coşkun
27- Yaşar Arıkan
28- Hilmi Ocak
29 -Hüseyin Dalmış
30- Kerim Özdemir
31- Şerafettin Öztürk
32- Cihan Burak Kardeş
33- Murat Erdoğan

KONTENJAN
1- Mustafa Toklu
2- Mustafa Karagöz
3- Faruk Bacaksız
4- Mehmet Direkçi CHP-ASİLLER
1- Erkan Demirci
2- Gökhan Sipahioğlu
3- Mehmet Kural
4- Mustafa Aras
5- Erdoğan Toktaş
6- Nefise Develioğlu
7- Eray Erdem
8- Hüseyin Yaman
9- Yılmaz Bağışlar
10- Seyfi Bekar
11- Mutlu Aydemir
12- Ayhan Gedikoğlu
13- Engin Alataş
14- Mümtaz Soysal Alyıldız
15- Ali Özdemir
16- Mahmut Köse
17- Ayten Kılınç
18- Şerif Ali Çabuk
19- Mustafa Uysal
20- Hüseyin Ali İnce
21- Ayhan Baysal
22- Ceren Gönüllü
23- Mustafa Özkan
24- İlhan Afyoncu
25- Osman Aksoy
26- Dursune Vural
27- Tülin Zeynep Demirci
28- Alime Ersoy
29- Gülten Erol
30- Ahmet Erol Özden
31- Özgür Yetiş
32- Asiye Deniz
33- Yakup Yılmaz

KONTENJAN
1- Bülent Kandemir
2- Hasan Şakiroğlu
3- Halime Şenli Bilgin
4- Ali Sönmez

MHP- ASİLLER 1- Abdullah Sönmez
2- Kerim Aydoğan
3- Mustafa Tuna
4- Tunahan Kasapoğlu
5- Kerim Ertekin
6- Fatma Melike Nazifoğlu
7 -Abdullah Öztürk
8- Celal Taşkın
9- Mehmet Ali Tekin
10- Hasan Basar
11- Adem Er
12- Ali Uğur
13- Hasan Özdemir
14- Garip Kodal
15- Levent Uğur
16- Emine Hacıgökmen Çalış
17- İsa Emiroğlu
18- Şefik Bahçe
19- Ahmet Azakoğlu
20- Mehmet Şahin
21- Mehmet Yanar
22- Faruk Arslan
23- Sadettin Özer
24- Atilla Baysal
25- Bekir Çelik
26- Fatma Akın Ünal
27- Abdurrahman Taş KONTENJAN
1- Zihni Asiltürk
2- Fahri Baysal
3- Mehmet Kula
4- Mustafa Toksö
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.